Лика-прилипка• 07 июня в 17:14
Всім привіт, хочу поділитись тим, що я невдаха
Я абсолютно нічого не добилась у цьому житті, ні в карʼєрі, ні в особистому, ні в фінансовому, ні в зовнішності, ні в чому поплила, обабилась, навіть друзів не залишилося, не бачу ніякого сенсу у житті, все, що я би не пробувала - у мене не вийшло, я просто замкнулась в собі, вже нічого не цікавить, опустились руки, було багато планів, мрій, бажань, нічого не вийшло, я рада, що немає дітей і хоча би вони не будуть мучитися як я
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 июня в 17:43
Ответ дляМона Лиза
послухайте, мені 44. І то, я ще на щось сподіваюсь у цьому житті. Ви ще можете вчитись, знайти гарну роботу. Займіться собою, вам правильно хтось вже писав, гімнастика, прогулянки , спорт, цікаві якісь заняття знайдіть, з подругами зустрічайтись. А там і особисте життя налагодиться. Все в ваших руках.
Дивно нити в 32,тільки початок життя.
Автор, зосередьтеся на своєму духовному рівні в першу чергу. Якщо ви змогли у нашому брудному і гнилому світі зберегти благородний розум і чисту душу - повірте, тоді ви одна з найбільш щасливих і багатих людей у світі. Земне життя дуже недовге, і всі земні багатства і досягнення залишаться тут, з собою після смерті їх ніхто не забере. А от благородний розум і чиста душа це єдині цінності, котрі людина забирає з собою після закінчення земного життя у інше життя. І якщо таких цінностей у людини немає, вона ніколи не мала їх або втратила у погоні за земними благами, то коли така людина покине свою земну оболочку і нажиті земні блага, а це звісно станеться неодмінно, виявиться, що саме така людина найбідніша і одна з найбільших невдах Всесвіта, просто у земному житті поки що цього нікому не видно.
Отже в першу чергу кожній людині потрібно концентруватися на розвитку благородного розуму і чистої душі, тобто на духовних цінностях, все інше - земне і тимчасове - у другу чергу.
Мона Лиза• 07 июня в 17:45
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дивно нити в 32,тільки початок життя.
Ну бувають різні сітуації. Ми ж не знаємо всього, що могло трапиться в житті у автора. Може їй дійсно важко в цей момент.
Лика-прилипка
• 07 июня в 17:46
Ответ дляМона Лиза
Для того щоб знайти хорошу роботу треба або блат, або крутий досвід, який взяти немає де. Тим паче в моєму селі. Спорт і всяке таке не цікаве, вже займалась. Подруг немає, я ж вам пишу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 июня в 17:46
Ответ дляМона Лиза
Та не кажіть мені,впо з 2014,про тяжке життя автора.Бо все в наших руках.Підняла дупу і поїхала підкоряти нову країну,тим більше ні чоловіка ні дітей і всього навсього 32 роки.
Мона Лиза• 07 июня в 17:46
Ответ дляКітті_
Земне життя недовге - ну ви вмієте заспокоювати
Мона Лиза• 07 июня в 17:51
Ответ дляЛика-прилипка
яким спортом займались? Подруги - цього добра можна нажити. Ви яку професію маєте?
Лика-прилипка
• 07 июня в 17:54
Ответ дляКітті_
благородний розум і чисту душу - немає цього
Лика-прилипка
• 07 июня в 17:55
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ага і пенс хворий на шиї
Лика-прилипка
• 07 июня в 17:56
Ответ дляМона Лиза
У вас немає дітей, їдьте в більш велике місто, де більше можливостей.
Їздила, обісралась і повернулась додому
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 июня в 17:57
Ответ дляЛика-прилипка
Ага і пенс хворий на шиї
А ми всі сироти,мабуть.Просто ви по життю нитік.
Мона Лиза• 07 июня в 17:59
Ответ дляЛика-прилипка
Їздила, обісралась і повернулась додому
Так , з першого разу може не вийти. Пробуйте ще, але враховуйте досвід минулих помилок. Інше місто, інша робота, може якісь родичі на перший місяць приймуть. Є робота з проживанням і без досвіду ( прибиральник, для дітей няня, може щось ще, думайте, шукайте вихід, не можна здаватися).
Ответ дляМона Лиза
На жаль так, 100 років це ніщо у вимірах Всесвіту. І багато з людей навіть і до цього строку не доживає. Не потрібно звісно постійно думати про смерть. Але і не можна про неї повністю забувати, наче ти на землі навічно. Хто не дбає про свою майбутню посмертну долю, той залишиться не тільки з нулем, але і з великим мінусом, коли втратить все земне, навіть своє тіло, котре просто зогниє у землі.
Я розповідаю не про смерть, а про необхідність для кожного правильно виставити приорітети ще в цьому житті: спочатку духовні цінності (благородний розум і чистота душі), а потім вже будь-які земні цінності, які не йдуть в ущерб вищим духовним цінностям.
Знаєте, духовні цінності справді існують ще в земному житті, тільки ми поки що не можемо бачити їх плотськими очима.
Наприклад, я колись дивилася інтерв´ю одного сатаніста у минулому і він розповідав, що духовні достоїнства людини у іншому духовному світі мають явний прояв - наприклад, він бачив над головами праведних людей, найчастіше звісно віруючих, церковних, різні знаки Світла у вигляді сяючих квітів неземної краси, тобто непояснимої краси, котра не від цього світу, або ж у вигляді вінця з блискучого дорогоцінного каміння, а також неземної краси одягу. Це не видно у земному світі плотськими очима, але обов´язково стане видно, коли людина перейде в інший духовний світ з земного світу. Іноді Бог допускає бачити велич благородного вищого розуму (тобто розуму не прикутого лише до земних благ) і чистоти душі слугам Темряви - щоб вони зрозуміли, що вони втрачають, служачи Темряві.
Так що духовні цінності існують і мають свій вигляд ще у земному житті.
Допоможіть знайти• 07 июня в 18:08
1. Вы очень воспитанны. Не каждая советника начинает тему с приаетствия.
2. Думаете о том как жилось бы вашим детям, а это мало ктотзадумыааетсч в современном мире. Простои рожают и всё.
3. После ошибок и неудач мало ктот решается попробовать снова, а вы не побоялись побросать всё что хотели. В этом чувствуется сила.
4. Вы не боитесь признаться в неудачах. Мало кто на это способен.
Честно, я вами восхищаюсь. Да, в жизни не всё так бывает как мы хотим. Но каждый можно поменять жизнь и в 30 и в 50 лет. Важно только наличие желания.
Если есть здоровье - особенно.
Обнемашечка• 07 июня в 18:11
Яка ви нудна. Вільна,нічим не зв´язана, нікому, нічого не винна, весь світ відкритий і така зануда...
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:14
Ответ дляМона Лиза
Які родичі? Ви така цікава, немає у мене ніяких родичів, а якби і були нахера я їм потрібна, тут були схожі теми, всі відповіли ні, хай знімають житло самі, паралельна реальність, і нащо мені ці роботи малооплачувані примітивні? Такий бред
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:16
Ответ дляДопоможіть знайти
Если есть здоровье - особенно.
Дякую за підтримку😇
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:16
Ответ дляОбнемашечка
Де мені відкритий світ? Яким чином? У мене шо купа бабла чи шо?
Обнемашечка• 07 июня в 18:18
Ответ дляДопоможіть знайти
Если есть здоровье - особенно.
Вихованні люди не вішають на чужі вуха і очі, як в данному випадку, свої невдачі . Вони вирішують їх із собою і психотерапевтом, психологом. Вона не думає про дітей і не планує їх. Тому що немає відповідальності навіть за власні думки і дії. Немає ніякої сили, є інфантильність позиції. Визнавати невдачі недостатньо, над ними потрібно працювати. Аналізувати і змінювати. Сила або в змінах, або в прийнятті того що є. Знайти щастя в тому що дав день сьогоднішній. Захоплюватись мазохізмом, ну такоє...
Обнемашечка• 07 июня в 18:20
Ответ дляЛика-прилипка
Люди їхали в тапках, з котами у валізках. В пошуках спокою і кращого життя.
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:21
Ответ дляОбнемашечка
І шо це гарний приклад? Вони прям успіху досягли? Звичайне жебрацьке життя і виживання
Обнемашечка• 07 июня в 18:22
Може вам варто подивитись як евакуюють бабусь котрім 93 роки і вони їдуть, навіть не знаючи чи колись повернуться додому і не нудять, як ви.
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:22
Ответ дляОбнемашечка
На вас ніхто не вішає проблеми заспокойтесь диванний психолог
Обнемашечка• 07 июня в 18:23
Ответ дляЛика-прилипка
Ваша тема одна суцільна жалість до себе. Ви хвора, бідна, інвалід лежачий не приведи Бог? Троє дітей на шиї яких треба годувати, чоловік алкоголік, батьки з деменцією, що? Хоча б привід для того щоб стати жертвою також має бути.
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:25
Ответ дляОбнемашечка
Я в без вас це бачу, і шо далі? Мені радіти чужому горю, шо комусь гірше?
Обнемашечка• 07 июня в 18:26
Ответ дляЛика-прилипка
Ні вам продовжувати жаліти себе, це ну дууже конструктивно. Головне нічого не робити.
Лика-прилипка
• 07 июня в 18:26
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...