Бджолина королева• 07 июня в 20:16
Health 24
Дівчата, картка дитини прив´язана до моєї. У кабінеті бачу, що декларація активна. Лікар виписував направлення, робив записи, але це ніде не відображається.
Ми в київській області. Їздили до вузьких спеціалістів у Київ, а вони працють з Helsi. То там взагалі картку не видно.
Де подивитись направлення та записи?
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 20:18
І в Helsi і в H24 має бути все однаково. І там і там направлення, записи та рецепти
Бджолина королева
• 07 июня в 20:19
Ответ дляЖена_КотораяСтена
То нема. Лікар паперове видада і сказала, що підтягне. Але немає.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 20:22
Ответ дляБджолина королева
У Вас є додаток Helsi?
Світиться там позначка ’Підключено до EHealth’?
Бджолина королева
• 07 июня в 20:25
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У Вас є додаток Helsi?
Є, але пише, що треба заключити декларацію. В мене вона є , в хелсі 24 є.
Бджолина королева
• 07 июня в 21:16
Ответ дляTranquila
Напишіть мені в особисті, я вас підключу до Хелсі.
Сьогодні вже була схожа тема, ми вирішили питання
Дякую, що відгукуєтесь. Лікар написала моя, щоб прийшла на прийом і розберемось.