Уходя дверю не хлопать• 07 июня 2025
Пента хіб акдс хтось робив цю вакцину дітям, яка вона?
Виробник Індія. Раніше чула, що Індія не дуже, купувала Гексаксим. Зараз треба колоти останню акдс, чи помінялось щось?
Olivka-Misha• 07 июня 2025
Купіть нормальну вакцину дитині, якщо раніше купували гексаксим, то і зараз купляйте гексаксим чи пентаксим, навіщо колоти Індію??
Уходя дверю не хлопать
• 07 июня 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Мені педіатр в державній прямо божилася, що вакцина супер. Коли я сказала, що куплю гексаксим, вона відповіла, що я дурно витрачу гроші.
Думаю, а може індуси за 5 років, навчилися робити класні вакцини, а я не в курсі 😀
Tо ви ще не чули, що всі вакцини не дуже.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга «Безжальна імунізація»
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья «Если бы медики работали банкирами»
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга «Ну подумаешь укол»
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга «Безжальна імунізація»
Сайт Захара Мілютіна:
Ответ дляOlivka-Misha
Від будь-якої вакцини бувають ускладнення і навіть смерті.Від «Пентаксима» масово помирали діти в серпні 2009 року:
За короткий час було 9 смертей після «Пентаксима».
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А помре ваша дитина після щеплення (будь-якою вакциною), то педіатр побожиться, що то точно не від щеплення. Просто смерть співпала з вакцинацією.
Хто в Україні, ви пам´ятаєте що по всій Україні відключали світло і вакцини зберігались у відключених холодильниках?
Подивіться хоча б на дату виготовлення на ампулі з вакциною, і прикиньте чи був збережений ’холодовий ланцюг’, чи не було порушень терпературного режиму при зберіганні/транспортуванні вакцини.
Я б ще порадила прочитати інструкцію до вакцини (педіатр повинен надати вам для ознайомлення інструкцію до вакцини, якою вона пропонує вакцинувати вашу дитину). Це такий папірець, на якому дуже багато букв.
І українська мова там теж має бути. Для українських любителів уколотись.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Уходя дверю не хлопать
• 07 июня 2025
Ответ для-Ань-
А саме:
Я не роблю дітям бцж, пробу манту та опв. Інше роблю, я вважаю, що треба.
Уходя дверю не хлопать
• 07 июня 2025
Ответ для-Ань-
Кому треба? Це тільки ваш вибір, що робити з своїм тілом і з тілом своєї дитини.
І тільки ваші проблеми, якщо отримаєте ускладнення від щеплення.
Мені треба. Коклюш дифтерія і стовбняк не дуже гарні хвороби.
Ви живете в ілюзії, що щеплені не хворіють і не помирають? Ось вам трохи статистики.
Статистика по правцю від МОЗ України:
Стенлі Плоткін про вакцинацію від правця та базу даних вакцинних реакцій:
По дифтерії по результатам минулого українського спалаху в середині 90-х було (цитую дослівно): ’Встановлено переважання щеплених серед обстежених хворих на дифтерію, відсутність різниці перебігу хвороби та її ускладнень у щеплених і нещеплених’:
Статистика по правцю від МОЗ України:
Ответ дляOlivka-Misha
Шестивалентні щеплення в Європі асоціюються з підвищеним ризиком раптової дитячої смерті, а виробник фальсифікує статистику для звітності:
В США є 2-3 конгресмени, чиї внуки стали в результаті вакцинації аутистами. Вони в 2000, 2007, 2012 скликали з приводу масової шкоди і корупційних обрудок в цій галузі слухання в Конгресі. Тикали всю верхівку CDC мордою в лайно і витягували на світ багато цікавої інформації. Але далі це все не йшло, бо фарма індустрія має значно сильніші лобіські можливості ніж кілька розгніваних конгресменів. До того ж през. адміністрація і Клінтона, і Буша і Обами завжди була мега-лояльною до фарми.
Ось майже 4-годинне відео останнього з таких слухань (2012) присв´яченого конкретно зв´язку вакцин та аутизму:
(Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
Десь з 13-ї хвилини виступає республіканський сенатор Dan Burton, чий внук став в результаті вакцинації аутистом. Далі протягом слухань цей вже покійний сенатор дуже наполегливо і якісно тикає американських бюрократів від здоров´я носом в їх брехню і обрудки. Дуже цікаве і пізнавальне відео. Але на жаль абсолютна більшість людей, що в нас, що в США витрачати 4 години на таку ’скукоту’ не буде. Краще серіал якийсь подивляться. А щодо вакцинації вони прочитають три абзаци на сайті МОЗ/CDC, де все просто, чітко, однозначно і жодних питань бути не може.