Комиссия50%• 07 июня 2025
Продовження легендарного фільму про Бріджіт Джонс, 2025р
Як вам останній фільм з чотирьох про невгамовну Бріджіт Джонс, розчарував чи навпаки? Я розчарована фільмом, може тому що те, що подобалось в персонажі фільму "Щоденник Бріджіт Джонс" в її 30 років, дратує в її 50 років...
Результат:
вже голосів:
13 (37.14%)
Фільм розчарував
9 (25.71%)
Свій варіант
7 (20%)
Згодиться на один вечір
6 (17.14%)
Фільм сподобався
Комиссия50%
• 07 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
На скільки я любила перші частини і яке воно фуууу оця остання. Бріджіт та як бабця з прибабахом, переграє конкретно, сюжет за вуха притягнутий.
Може то такий задум, щоб жінкам зайшло. Раніше був сюжет що вона звичайна стара діва за 30 знаходить гарного успішного адвоката, народжує в 43, виходить заміж в 44, а потім - вдова за 50 з 2 ма маленькми дітьми теж нарасхват у чоловіків) Повинно сподобатися )))
Гарнюнька• 07 июня 2025
Мне нравится первая и вторая часть.
Последняя уже кажется вымученной. Все, что хотели показать, уже реализовалось в предыдущих частях.
И то, что казалось забавным в ее 30 лет уже не веселит. Простите, но для этого амплуа актеры уже староваты.
Аналогичное чувство я испытала, посмотрев последнюю часть Индианы Джонса. Хотя Харисона Форда очень люблю, но смотреть на старого 80-ти летнего боевого пенсионера уже грустно.