Не рахую, а вважаю• 08 июня в 18:06

Укр Пошта посилки відправки Наложка

Хто відправляє посилки Укр Поштою розкажіть про наложку, там все Ок з отриманням після плати? Як краще на картку чи готівкою? Бо в основному чула від магазинів що якщо відправка Укр.поштою то повна оплата…чому? Там якісь проблеми з отриманням наложки? Хочу своі речі потрохи розпродати, але з цими лімітами Нової Пошти які ввели не більше 5 посилок, не хочу ризикувати. А речей набагато більше 5.
Результат:
вже голосів: 10
6 (60%) ні
3 (30%) так
1 (10%) відправляти УП наложкою?
Парасюха• 08 июня в 18:09
не отправляю- это атавизм,при наличии олх доставки.
автор Не рахую, а вважаю • 08 июня в 18:15
Ответ дляПарасюха
Ну так це теж саме по факту. Людина огляне посилку,відмовиться до прикладу. Назад приїзджає без проблем? Якщо через доставку *** як швидко кошти зараховуються?
Единорог помог• 08 июня в 18:17
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Без проблем. За кілька годин кошти приходять
Бачу_майбутнє• 08 июня в 18:19
Невже ви не розумієте, що в Укрпошти ті самі обмеження і злив даних в податкову? Просто це ще не набуло такого розголосу через в рази менший обсяг платежів
Не люблю натовп• 08 июня в 18:22
Нет там никаких проблем с получением наложки. А для магазинов Укрпочта даже выгоднее, потому что не сдирает процент за зачисление на счет.
автор Не рахую, а вважаю • 08 июня в 18:23
Ответ дляБачу_майбутнє
Я розумію, але ж ще не ввели наче обмеження
Суть питання в відправці накладним платежем Укр Поштою, а не те, що Ви написали у відповідь
Не люблю натовп• 08 июня в 18:24
Ответ дляБачу_майбутнє
Нет там слива данных, потому что Укрпочта не является финансовой организацией, не формирует фискальные чеки по третьей форме и даже не требует фискализации наложек, которые через нее идут при официальных продажах.
автор Не рахую, а вважаю • 08 июня в 18:25
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую за розгорнуту відповідь
Не люблю натовп• 08 июня в 18:27
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Кстати, Укрпочта тоже ввела лимиты на количество и объем переводов. Какие не запоминала, потому что своё продаю только по полной предоплате на карту.
автор Не рахую, а вважаю • 08 июня в 18:30
Ответ дляНе люблю натовп
Я своі речі виставила трохи, то якщо недороге буду теж просити повну оплату. А є речі, і більш коштовні, то тут зрозуміло що хочуть наложку. З новою поштою все зрозуміло, а от по накладним Укр поштою або *** доставкою ще нічого ніколи не надсилала. Хочу зрозуміти чи Ок працюю Післяплата на Укр.Пошті
Викликаю на дебати• 08 июня в 18:34
Ответ дляНе люблю натовп
Да, но при олх доставке УП там присутствует UaPay, мне кажется, те могут слить данные, наученные штрафом Новапей.
Парасюха• 08 июня в 18:39
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дуже швидко, одразу , протягом пару годин
Бачу_майбутнє• 08 июня в 18:56
Ответ дляНе люблю натовп
Не люблю натовп• 08 июня в 18:57
Ответ дляБачу_майбутнє
фото
Дикая Роза• 09 июня в 08:57
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нормально там відправляти наложкою. Я сама створюю посилки через додаток укрпошти, можна отримати гроші на карту або готівкою. При відмові покупця посилка повертається автоматично. Беру передплату 100-150 грн в залежності від розміру і вартості речі.