Міс Всесвіт• 08 июня в 21:18

Образилась на подругу. Я не права?

Працювали з подругою в одній фірмі разом, я їй допомогла влаштуватись у наш відділ, бо тоді без досвіду важко було щось знайти. Взяла вона відпустку, сказала їде відпочивати, потім виявилось, що вона ходила по співбесідах, знайшла собі роботу з значно кращою зп, впринципі я не дивувалась, бо останнім часом ми часто говорили що треба змінити роботу, йти де більш перспективно. Не в цьому суть. І потім через нашу спільну знайому я дізналась, що там де влаштувалась моя подруга(я цього не знала) було ще одне місце на таку ж посаду, і шеф запитував чи немає в неї знайомих хто хотів би спробувати, і вона запропонувала нашій знайомій, з якою ми разом вчились в універі, і колись дружили. І в той час коли від мене приховувала їй все розповідала....
Почемучка• 08 июня в 21:19
Сучка неблагодарная
Love_Love_Love_• 08 июня в 21:19
Не робіть людям добре
Брюнетка в Мармеладе• 08 июня в 21:19
Щоб оцінити праві ви чи ні треба знати вас і ваші відносини.
Не просто ж так вона вам не захотіла запропонувати.
So_so• 08 июня в 21:20
Последнее предложение это ключ. Понимаете, с одной стороны, это абсолютно нормальное желание разделять с человеком, с которым Вы считаете, что у Вас дружеские теплые отношения какие-то новости, планы, идем, с другой стороны, всегда есть риск, что другой человек возьмёт от Вас что-то и в ответ ничего не даст.
автор Міс Всесвіт • 08 июня в 21:21
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Звичайні дружні відносини, після роботи могли десь сходити, погуляти, на роботі з усіма колегами спілкуємось чудово, просто вдвох більше ходили на обіди
Наодинцi• 08 июня в 21:22
Хоть обижайтесь, хоть не обижайтесь. Делайте выводы по по поводу искренней дружбы, её практически нет, очень редко. Работу с дружескими отношениями вообще не стоит смешивать
Гірчинка• 08 июня в 21:22
Автор, ви не подруги. Відвалилось і добре.
автор Міс Всесвіт • 08 июня в 21:22
З подругою я так і не поговорила, але спілкування вже не те, в неї нові люди, нові знайомства. Може написати щоб я приїхала до неї бо їй сумно а так немає того
Продавчиня кіз• 08 июня в 21:24
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну , честно говоря , ві сам себя объективно не сможете судить. Может вы слишком авторитарна , или навязчева , или плохо выполняете свою работу . Мало ли причин , которые она вам не станет в жизни озвучивать. Ну не хочет она с вами работать в одном коллективе , вы не заставите . Задумайтесь , может все же дело в вас ?
Гірчинка• 08 июня в 21:25
Ответ дляПродавчиня кіз
Але працювала поруч, поки було потрібно її дупі. Може подруга свиня невдячна, використовує людей, хто зна? Ми ж об´єктивно не можемо судити.
Продавчиня кіз• 08 июня в 21:25
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну раз отношения и так сами по себе сходят на нет , может стоить спросить напрямую : Валя , а по какой причине ты не предложила мне эту должность ? Хоть будете знать что не так
Вельми шановна• 08 июня в 21:27
Ответ дляПочемучка
Сучка неблагодарная
Крашена
Продавчиня кіз• 08 июня в 21:27
Ответ дляГірчинка
О , ну так это классика . Рыбка ищет где глубже , а человек ... сами знаете . В принципе , ничего плохого в этом нет , так и нужно поступать - думать прежде всего о себе . Она же ничего не украла , просто поступила так , как было выгодно ей
Вельми шановна• 08 июня в 21:28
Ответ дляМіс Всесвіт
Дружні відносини у неё явно не с вами
Гірчинка• 08 июня в 21:29
Ответ дляПродавчиня кіз
Так вона про себе подбала. Там не стояв вибір чи вона, чи автор. Вона автора проігнорувала і брехала про пошуки і співбесіди. Які ж вони подруги? По свинячому поступила.
Манка Я• 08 июня в 21:29
З однієї сторони вона не зобов´язана вам допомагати, а з іншого скажу, що мені на вашому місці було би неприємно. Мабуть я би і не спілкувалася би з нею після цього.
Ужгород• 08 июня в 21:40
она просто тварь
бювет_в_обед• 08 июня в 21:45
Як на мене, все це до дружби не має жодного відношення. Вона просто порекомендувала людину, в професійних якостях якої впевнена більше, от і все.
tanya.shy• 08 июня в 21:49
Тому я ніколи не раджу друзів на роботу, але з іншої сторони ви дізнались, що насправді вона вам не подруга
автор Міс Всесвіт • 08 июня в 21:52
Ответ дляПродавчиня кіз
Я не буду принижуватись перед нею, тимпаче я дізналась про це не від неї, а від знайомої
Да будет так• 08 июня в 22:03
Ну свалила-так туда ей и дорога. Удалите её номер, выкиньте из памяти и их жизни.
Не понимаю, зачем цепляться за людей, которым Вы триста лет не нужны. В мире более 7 миллиардов людей. Вам обязательно встретятся порядочные, честные и просто хорошие люди и друзья.
Міні-бікіні• 26 июня в 10:22
Ответ дляМіс Всесвіт
Информации мало, но даже с этого кажется, что у вас не дружба, а использование. Вы лично дружите, а она использует.