Агент Пинкертона• 01 июня в 23:56

Погіршились стосунки з начальницею

Я не знаю як тепер правильно бути мені, що робити. Почалось все з того, що через свій фанатизм до роботи, я постійно греблась з різними задачами з тим що треба і не треба. Є такі люди у відділі, які просто вміють підлизатись, стати любимчиком, і їм всі блага. Дуже важко працювали над одним проектом командою, я дуже старалась, але отримала критику з її боку, і премію отримала інша дівчина, потім ми з нею говорили, вона мені почала казати за мій характер, що я інтроверт і тд. Ситуація була трохи напружена, і я ляпнула їй згарячу, що звільняюсь, якщо я не влаштовую, вона трохи відступила назад назад. Почала менше мене критикувати, але більше ігнорить мовчить постійно
Моль Моллівна• 01 июня в 23:58
Без підлизати вже не обійдеться
Фіфачка• 02 июня в 00:15
Автор, я би вам радила потихеньку шукати нову роботу.
На цій вас, може, і не звільнять - якщо ви в цілому добре працюєте, компанії невигідно вас звільняти, бо звільнення - це завжди затрати.
Але після ваших слів про звільнення і критики на вашу адресу, думаю, про вас думають гірше, ніж раніше. І це може вплинути на подальше ставлення до вас начальниці і навіть колег. Далі може бути дуже некомфортнго працювати.
Фіфачка• 02 июня в 00:17
Додам, що у мене був такий досвід, коли деякі колеги підлизувались до ккерівниці - ходили з нею курити, пити каву, готували і приносили їй каву, лестили тощо. І саме вони отримували премії. Бо іншим чомусь не сказали, є можливість взяти додаткову роботу.
Звільнилася звідти.
Само_достаточная• 02 июня в 01:41
Мой страшный сон начальник женщина
Ластовиння• 02 июня в 06:55
Абсолютно ніколи не ляпайте про «звільняюсь», якщо реально цього не робите. Таких серьйозно не сприймають. І «дуже старалась» - не треба. Старатися рівно на стільки, скільки вам сплачують. Простіше відносьтесь до роботи.