Тишком_нишком• 08 июня 2025
Посоветуйте уличную тв антенну для глухого села
Тишком_нишком
• 08 июня 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Швабру на дымоход🤣.
Блин и в городе Т2 плохо ловит
Я на крышу не полезу. Мне родственникам за окном надо установить. Старая вообще ловить перестала
Тишком_нишком
• 08 июня 2025
Ответ дляДама-мадама
Тарелка
Старлинк
Я ищу из числа обычных антенн
ПлакалаВАвто• 08 июня 2025
Ответ дляТишком_нишком
С усилителем нужно. Коробка в антенне есть такие на олих.
Антенна на крышу обычная по виду, но с усилителем
Тишком_нишком
• 08 июня 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Там сейчас какая-то в виде бабочки стоит. Очень простая. Тв вообще не ловит. Сегодня за весь день сигнала не было
Ваша прЭлесть• 09 июня 2025
Ответ дляТишком_нишком
Сходіть на радіоринок (спеціалізовані точки на базарі) і скажіть, що вам потрібно антену з підсилювачем я села.
Це буде антена з решіткою позаду і маленькими антенами попереду, з блоком живлення, що вставляється в розетку.
Залежно від місцезнаходження села вам підберуть плату з підсилювачем.
Залишиться тільки щоб у селі це хтось підключив. Там антенний кабель потрібно з одного боку під´єднати до антени, а інший - до штекера, що йде в комплекті з блоком живлення (цей штекера потім вставляється в телевізор чи Т2-приставку).