Стриптизерка• 09 июня в 08:44
Якщо 2 стимуляції не допомогли, чи варто пробувати втретє?
Стимуляція летрозолом при СПКЯ. При 2 стимуляції була овуляція, але безрезультатно. В кого був досвід, поділіться, будь ласка
Вподобайден• 09 июня в 08:57
Трубы проверяли? Эндометрий смотрели?
После стимуляции своя овуляция не появилась?
Мизимец• 09 июня в 09:14
Наступление овуляции не = беременность. С первого раза обычно получается у тех, кто особо и не планирует. Если возраст позволяет подождать, можно попробовать. Если нет, лучше рассматривать эко, не терять времени
Стриптизерка
• 09 июня в 12:21
Ответ дляАпрель Ивановна
Нет, идите на эко
Якось не можу наважитись поки
Стриптизерка
• 09 июня в 12:23
Ответ дляВподобайден
Трубы проверяли? Эндометрий смотрели?
Труби прохідні, ендометрій наростає хороший. Стимуляції були буквально недавно, тож щодо своїх не знаю. Думаю, що ні, так як цикли жахливо нерегулярні без ліків
Стриптизерка
• 09 июня в 12:50
Ответ дляпьЯНА
Автор, вас скільки років? Як довго плануєте ?
32, 3 роки
Стриптизерка
• 09 июня в 12:52
Ответ дляФрекен бок
На сколько знаю, можно до 6 циклов в год. Все остальное точно норма?
Ну, співвідношення лг- фсг,що і дає спкя. ЛГ в декілька раз вищий; все решта в нормі
Фрекен бок• 09 июня в 13:28
Ответ дляСтриптизерка
Я имела ввиду проходимость труб, NK клетки, то что может влиять на имплантацию
Лукава Кішка• 09 июня в 23:15
Моя думка - не варто викидати гроші на те, що вже не спрацювало два рази. Якщо вагітність не настає, значить проблема глибша. Бо мало викликати овуляцію, треба ще запліднитись, закріпитись, проконтролювати імплантацію. В ЕКЗ все більш контрольовано відбувається.
Маю аналогічну ситуацію: дві стимуляції (правда на іншому препараті), далі пішли в протокол ЕКЗ. До речі, буквально нещодавно спілкувалась з лікаркою, яка здивувались, чому взагалі на другу стимуляцію пішли)) Каже, що якщо перша не спрацювала, вірогідність того, що не спрацює наступна дуже велика, немає сенсу втрачати час та гроші)
Але, звісно, репродуктологи можуть наполягати, бо їм потрібна практика й статистика, ми ж в якомусь сенсі лабораторні піддослідні)
Психологічка• 10 июня в 11:39
Ответ дляСтриптизерка
У вас завжди такі цикли були?
Може ви недостатньо жирів споживаєте? Є пряма залежність між роботою статевих гормонів і споживанням тваринних жирів. Дуже мало лікарів про це розповідають, і такий підхід не дуже швидкий. Тому рекомендую самостійно вивчити. Моя друга вагітність на фоні споживання великої кількості тваринних жирів пройшла значно легше, ніж перша. Перша – дві загрози, на шостому і вісімнадцятому тижні, передчасне відродження вод (36-й тиждень), стимуляція пологів на 37 тижнів. У другу вагітність два переїзди автобусом про 2 доби, на 25-му і 37-тижні. З наслідків – лише набряк ніг, який сходив після дня в ліжку. Народила у повних 40 тижнів без стимуляцій
Стриптизерка
• 10 июня в 14:08
Ответ дляЛукава Кішка
В мене при 1 стимуляції овуляції не відбулося, тільки при 2. Але я собі думаю, що і в здорових жінок овуляція не = вагітність. Тому думаю, дати собі ще шанс перед екз
Стриптизерка
• 10 июня в 14:09
Ответ дляПсихологічка
У вас завжди такі цикли були?
Так, такі цикли ніякі були завжди, з підліткового віку
Лукава Кішка• 11 июня в 19:27
Ответ дляСтриптизерка
Ну насправді тут тільки вам вирішувати, як ви відчуваєте. Якщо глобально дивитись - різниця в цих двох підходах тільки у вартості самої процедури. ЕКЗ більш фінансово затратно, звісно. Бо і там, і там вас стимулюють. Сказати, що ця стимуляція якось глобально відрізняється - ні. Дози в любому випадку кожен раз коригуються, враховуючи, так би мовити, результат та наслідки попередньої стимуляції. В моєму випадку були ті ж самі препарати, тільки в стимуляції в природному циклі додається препарат тригер, вже погано памʼятаю цей момент. В ЕКЗ із неприємного - пункція, проте у всіх по різному вона проходить…мій досвід не дуже вдалий) Але це скоріш виключення.
Дивлячись назад і вже маючи досвід у цьому, я розумію, що на другу стимуляцію можна було не йти) але ж ми завжди віримо, що ось в цей раз - ну тооочно спрацює))
Тому обміркуйте просто для себе плюси/мінуси, зважте фінансові-часові витрати і приймайте рішення) Бажаю, що все вийшло!
Стриптизерка
• 11 июня в 20:11
Ответ дляЛукава Кішка
Дякую ❤за пораду. В мене тригера (укол овітрелю) не було. Фолікул лопнув сам. Ну я в тому сенсі, що по факту, в мене була лише 1 на овуляція, і могла яйцеклітина бути неякісною....ну то таке. Вам дякую. То ви при екз народили і у вас полікістоз також, я правильно зрозуміла?