В рот не ложи• 09 июня 2025

После родов не уходит живот, что делать?

Девчата, как быстро вы похудели после родов?

Ребенку уже 8 месяцев, а у меня до сих пор не ушел живот.
Ноги, руки, лицо - все похудело, а вот живот не уходит(( вроде беременность 4-5 месяцев ((

Питаюсь правильно, но это не работает(((
Малинка• 09 июня 2025
Мій так і не ушов
Нічний дожор• 09 июня 2025
Вагітнійте знову
Гулять так гулять
В шоколаде• 09 июня 2025
Мало времени еще
Меряю линейкой• 09 июня 2025
У меня тоже долго не уходил, несколько лет, а потом попала к остеопату со спиной, она мне начала все проверять, сказала, что кишечник зажат диафрагмой, что-то помассировала и я со стола встала почти без живота.
Sunrise23• 09 июня 2025
Может диастаз?
Біле пальто• 09 июня 2025
Мало часу. Діастаз є чи нема? Це важливо. Плюс якою були до пологів (умовно, якщо був міцний прес, буде швидше, якщо пресу натренованого не було, буде довше). Також зараз що з гормонами, чи годуєте? Продовжуйте харчуватися правильно. Якщо нема протипоказань, то підключіть гімнастику. Це в артисток швидкий процес - народила і вибігла струнка. Для звичайної жінки потрібен час.
Біле пальто• 09 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Вагітнійте знову
Гулять так гулять
До речі, чудовий варіант!
Сонячний зайчик• 09 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Мало времени еще
Ну 8 місяців і живіт це вже немало часу, це не місяць два. Або діастаз, або потрібно правильно харчуватися, займатися спортом і працювати над собою
В шоколаде• 09 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вы чего-то перепутали наверно. Девушка только родила 8 месяцев назад. Учитывая гормоны, это мало очень, чтоб вернуться в прежнюю форму. Ну, и в 8 месяцев ребенку заниматься спортом? Вы инстаграмма обсмотрелись? Там дай Бог хотя бы выспаться
Цикавенная• 09 июня 2025
Осанка какая, не носите ребёнка изогнувшись? Укрепление спину. Ну и времени может мало
Цикавенная• 09 июня 2025
Высыпайтесь и будьте здоровы, это сейчас самое главное
Упругая попка• 09 июня 2025
Мій не пройшов. Щоб не робила. Дряблий, море комплексів. Допоможе лише операція
Сонячний зайчик• 09 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я в листопаді народила, а на новий рік вже живіт плоский був, правда м´який. В 2 місяці качала прес, крутила обруч, влітку вже короткі топи носила. Це власний досвід, не інстаграм
Василина Семеніч• 09 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Вагітнійте знову
Гулять так гулять
Раз живот есть, надо его как-то применить)
В шоколаде• 09 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вы в счастливом меньшинстве. Вы ж это понимаете. Остальным приходится долго и тяжко бороться
Сонячний зайчик• 09 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
З моїх спостережень хто був струнким і спортивним до вагітності, ті швидко повертаються в форму, а якщо і до вагітності була зайва вага і живіт, то після краще точно не буде, і над цим потрібно працювати
Цикавенная• 09 июня 2025
Автор, ещё осанка провоцирует. Если сгорбленный типа. Или плохо переваривания и вздутие
КаРаКаТиЦа• 09 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Так, це щось типу ´м´язової памяті´, в мене всі подруги досить швидко вернулись в форму і позбулись живота. В них більше проблема, коли дітям рік+ дівчата починають втрачати вагу і форми( сон поганий, за харчуванням не встигають і на зал нема стільки часу як до пологів
Сонячний зайчик• 09 июня 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так, я 25 кг набрала за вагітність, половину своєї ваги, і схудла дуже швидко і без ніяких негативних наслідків. А хтось менше десяти набирає за вагітність, і не може позбутися роками. Я бігала до вагітності, займалася з Джиліан Майклз за програмою 6 кубіків за 6 тижнів і була в чудовій формі
Ксерокопия ночи• 09 июня 2025
В мене довго живіт був. Я не переймалась. Потім він кудись пропав. Далі я пішла в спортзал і все чудово, живіт як до вагітності
Трохи злякана• 09 июня 2025
Нам в роддоме говорили ,,что нужно пресс качать, правда 32 года назад это было:) Мне помогло:) Если нет проблем со здоровьем.
автор В рот не ложи • 09 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
Ношу , как раз на животе
автор В рот не ложи • 09 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Годувала до 6 місяців, потім важка втрата в сімʼї і пропало молоко через стрес,

До вагітності займалась спортом
Біле пальто• 09 июня 2025
Ответ дляВ рот не ложи

До вагітності займалась спортом
Тримайтеся. Пройшло ще дуже мало часу.