ЗдесяЯ• 09 июня 2025
Лінолеум в квартирі
Всім привіт. Якщо коротко, то хочемо зняти старий потертий ламінат. Грошей на вініл, паркетну дошку немає. Почитала сьогодні на форумі що багато хто використовую лінолеум високого класу. Можете показати як у вас і чи ви задоволені? Як яйого правильно оборати, наприклад в спальню?
Брюнетка в Мармеладе• 09 июня 2025
Я ’за’ линолеум.
Конкретный посоветовать не могу, будет выбирать муж, он прораб... сказал - только линолеум.
Єдина Країна• 09 июня 2025
от 500 грн квадрат.
не так чтоб оч дешево, но я обожаю линолеум. брали самый лучший, коммерческий, 20 лет лежит уже и никаких вопросов. так что в остальные комнаты тоже взяли такой же недавно по классу. выбирайте какой нравится, спросите продавца, на каком не видно сильно пыли. и смотрите направление укладки, чтоб стыковался с разными помещениями- если не одна комната
Потужна махіна• 09 июня 2025
и я за линолеум, хотя дома ламинат, но лучше б я линолеум ложила
Треба ось так• 09 июня 2025
У меня линолеум. Но он положен идеально ровный пол. Выглядит не худе ламината, но гораздо практичнее и тише.
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляПотужна махіна
чому?)
Свій варік• 09 июня 2025
У нас на минулій квартирі ми поклали лінолєум. Памʼятаю, що брали недешевий та не тонкий. Брали малюнок під ламінат. Я була дуже задоволена.
Цукрові вишні• 09 июня 2025
Вникала в эту тему перед ремонтом, я за ламинат, если сравнивать с линолеумом
Брюнетка в Мармеладе• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Наставили вже рука/лице. Цікаво за що? Шо за люди?)
наставили те, кто считают что линолеум - это прошлый век
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
от 500 грн квадрат.
дякую. У нас на полу стяжка та підложка з під ламінату. А на що вкладається лінолеум?
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ну і пройшли би повз тоді, чого розпилюватися?
Не всі мають гроші на вініл. Тим більше читала про нього багато поганих відгуків
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2025
В нас у всій квартирі (окрім лоджії та кухні) поверх старого паркету лежить лінолеум Tarkett. Якщо не помиляюсь він називається напівкомерційний, тобто для житлових приміщень і в нас він на войлочній основі
Єдина Країна• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
надо почитать, подложка под линолеум не нужна же?
в моем случае осб- плита лежит, но у меня первый этаж и пол холодный. в межэтажье прямо на стяжку ложила бы без вопросов
ХикориДикори• 09 июня 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я ’за’ линолеум.
Чим аргументував?
Єдина Країна• 09 июня 2025
Ответ дляХикориДикори
Чим аргументував?
тем, что никогда не вылезут стыки типо идеального линолеума и не начнут выступать и затираться, и не разбухнет и не будет громко, если на него уронить что- то
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ну як це за що? Війна, а ви ремонт робите. У цих, що рука до обличчя приросла, завжди «не наразі, не на часі». Або це ті, хто самі в клопочниасх мешкають, але лінолеум для них це «фу» ба «бее»
Не звертайте уваги
Брюнетка в Мармеладе• 09 июня 2025
Ответ дляХикориДикори
Чим аргументував?
Тепло, практично, тихо, можно постелить и забыть на гОды
Вся в кредитах• 09 июня 2025
девочки а кто слышал про эпоксидный пол, когда заливается специальным раствором и пол готов..
Конотопська відьма• 09 июня 2025
У нас не було грошей на якісний ремонт в новобудові, не вистачило на кухню. Тому зробили тимчасовий економ, постелили лінолеум, комерційний, товстий, на такій пухнастій підкладці, наче з утепленням. Це супер! М´який, теплий, тихий, коротше років через 5 робили кухню, залишили той лінолеум, лежить вже 13 років, як новенький.
ЭмчЭндЭм• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Купувала з високим ступенем зносостійкі. Стелили самі. По причині економії. Мені виглядає норм
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
от 500 грн квадрат.
Комерційний, на скільки я памʼятаю, не підходить для житлових приміщень по фенолам чи щось таке. Але він дійсно більш стійкий та не псується
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не звертайте уваги
а я ремонт роблю своїми руками і ні в кого нічого не прошу...
може це єдине що мене зараз відволікає від того піз..ца навкруги?
дякую
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Стосовно затиратися. Нашому ламінату 15 років, клас високий 34. В двох місцях в кімнаті протерся до основи(( Переставили меблі - і тепер все на виду(
Грабля• 09 июня 2025
Напівкомерційний таркет. Лежить уже 15 років в офісі і 10 років в квартирі під оренду. Товщина 3 мм, на вспіненій основі, товщина поліуретанового захисту 0.6-.8 мм. Прекрасно працює. Укладався прямо на стяжку на скотч.
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
дякую
Я вас розумію. Але люди різні, багато злих, незадоволених життям, без грошей і вони заздрять, тому і лякають оті 🤦♀️
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
дуже достойно виглядає!!!!
woman Warrior• 09 июня 2025
Я сто лет надал положила Таркетт Аляска Дискавери на пенной основе.
Ни единой проблемы, полет отличный.
Я вот это все светлое не очень люблю, как в гостинице-но это мое личное)
Ни единой проблемы, полет отличный.
ЗдесяЯ
• 09 июня 2025
Ответ дляwoman Warrior
Ни единой проблемы, полет отличный.
Дякую. А от вище написали що комерційни шкідливо для здоровя. Феноли якісь... не чули?
woman Warrior• 09 июня 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Жить вообще вредно для здоровья, и жизнь вообще всегда со смертельным исходом.И вокруг одна химия.
Вы слишком много думаете)