Танго утрьох• Изменено 09 июня 2025
порадьте будь ласка психотерапевта чи психолога із власного досвіду
Доброго дня! Порадьте будь ласка із власного досвіду чи досвіду знайомих психотерапевта чи психолога можна онлайн або в м. Київ. Лікар призначив - Психотерапія в методі когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії, діалектично-поведінкової терапії, позитивної психотерапії, гештальт терапії, АСТ (терапії прийняття та відповідальності), психологічна корекція станів, психологічне консультування. Консультації зараз для мене дорогі, хочеться одразу натрапити на спеціаліста хорошого
Рекламама• 09 июня 2025
что одному подходит, то не подойдет другому.. сами психологи так говорят