Бронетапці• 09 июня в 15:38
Львів.. де краще зупинитись?
Потрібно на 3 дні поїхати до Львова. Буду з дітьми. Розкажіть де краще зупинитись, а де краще не потрібно , територіально .. Чи є якісь готелі з укриттям?
Бронетапці
• 09 июня в 16:09
Ответ дляРедиска Я
Откройте букинг - там вся информация есть
мене цікавить питання безпеки.... там немає такої інформації. Напиклад в Києві я знаю, в яких районах краще не зупинятись.. Чи краще за містом взагалі зупинитись..?
Вапщета• 09 июня в 16:11
Ответ дляБронетапці
Для чого за містом? І чого саме боїтесь у Львові?
Бронетапці
• 09 июня в 16:13
Ответ дляВапщета
обстрілів, як не дивно...
Саджу все зарання• 09 июня в 16:32
Ответ дляБронетапці
Во львове обстрелы не настолько часто, чтобы была какая-то статистика. Поэтому трудно предугадать. Останавливайтесь где вам территориально удобнее.