#нампишуть
Вчора на Володимира Покотила під час пориву вітру впало тополя, яка повинна була бути зрізана ще давно, але завдяки недбалості відповідальних працівників, так і стояло в такому стані. Це дерево впало на дитину та собаку, з якою він був. Станом на зараз хлопець в комі.
ㅤ
У жизни свои планы на нас...
ㅤ
У жизни свои планы на нас...
Gitelnitsa• 09 июня 2025
У нас в городе тоже такое было- я шла на работу-труп женщины с моего завода лежал, тоже деревом убило... Потом года 2 там ходить не могла... Пусть парню повезет...
Тільки б вижив!
, ну як так, кошмар...
До слова у свекрів біля дому ось така деревина аварійна, тричі заявка на 1551, щоб спиляли - відправляють в жек, жек вартість за придомову підняв вдвічі, але робити ніхріна не збирається, а дерево старе і поле в середині, як вплинути на ситуацію я вже не знаю.
Lor111etta• 09 июня 2025
Ответ дляIncol
Тільки б вижив!
, ну як так, кошмар...
Вночі самому зрізати
floricia5121• 09 июня 2025
Ответ дляКсюшка94
У нас в городе несколько недель назад тоже дерево упало на 9-летнего мальчика. Мальчик до сих пор не приходит в себя
Він у комі?
Чиста Правда• 09 июня 2025
Ответ дляChrist1na
Чому у нас не слідкують за станом дерев? Чому така безвідповідальність((
Тому що безнаказаність. Зробіть щось, спробуйте притягти до відповідальності.
Чиста Правда• 09 июня 2025
Ответ дляIncol
Угу, три спроби (заявки на 1551) вмовити спиляти аварійне дерево не дали результату, навіть скарга на жек не допомогла.
Спробуйте на 1545. Треба не вмовляти, а вимагати.
Поля Дяченко• 09 июня 2025
Я из Николаева. Шла через соседний двор как-то и между мной с детьми и женщинами упала огромная сухая ветка от дерева, падала примерно от уровня 4 этажа. Просто повезло и мне, и тем женщинам. Я позвонила в ЖЕК, меня послали в городское управление, там меня послали еще куда-то. Короче, я звонила по 4 разным конторам. Это полусухое дерево еще долго стояло. Единственное-комунальщики убрали ту упавшую ветку.
Чиста Правда• 09 июня 2025
Ответ дляIncol
Почитала що то воно таке, хіба ото з питаннями ’спиляти дерево ’ на 1545 норм ? Далі 1551 ще не доводилося звертатися.
З будь-чим звертайтесь, що вас турбує. Можете сказати про цей конкретний випадок, і вимагати убрати небезпечне дерево, щоб ще якусь людину не пришибло.