#нампишуть
Вчора на Володимира Покотила під час пориву вітру впало тополя, яка повинна була бути зрізана ще давно, але завдяки недбалості відповідальних працівників, так і стояло в такому стані. Це дерево впало на дитину та собаку, з якою він був. Станом на зараз хлопець в комі.
ㅤ
У жизни свои планы на нас...
ㅤ
У жизни свои планы на нас...
Малютка-0984• 09 июня в 21:54
Ответ дляChrist1na
Чому у нас не слідкують за станом дерев? Чому така безвідповідальність((
у нас надо было срезать аварийный тополь, звонили в управляющую, сказали направили машину, потом звонят через пару часов и говорят - не приедут, 2х ребят из троих тцк забрало по дороге... некому пилить...
Капризуля77• 09 июня в 22:45
Ответ дляIncol
Його вдвох важко обійняти, яке там зрізати. Є ж ті, хто хоче за це грошей але при цьому нічого не робить і пінають мене туди-сюди, а ось такий день і люди втрачають здоров´я і життя по чиїйсь халатності.
Только через знакомых у власти….. у нас частный сектор во дворе был тополь огромный диаметр метр в пеньке(как позже оказалось). Обращались к властями, говорили самостоятель но убирайте. Искали подрядчиков-300 уе зарядили. Ну так с мыслей этой и распрощались. Пока огромная ветка от дерева не упало на территорию налоговой инспекции. Моментально приехали и убрали бесплатно
Natal_ka91• 10 июня в 00:14
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
тю я думала он на войне а тут такое
Дійсно, тю
Valentina shop2020• 15 июня в 12:37
Ответ для-sofi-
А собака погибла? Неизвестно?
Ребенка жалко ,собака второстепенная
Valentina shop2020• 15 июня в 12:38
Ответ дляIncol
Тільки б вижив!
, ну як так, кошмар...
До слова у свекрів біля дому ось така деревина аварійна, тричі заявка на 1551, щоб спиляли - відправляють в жек, жек вартість за придомову підняв вдвічі, але робити ніхріна не збирається, а дерево старе і поле в середині, як вплинути на ситуацію я вже не знаю.
Пишите жалобу ,дать ответ должны в течении суток
Valentina shop2020• 15 июня в 12:40
Ответ дляChrist1na
У нас вообще ответственности нет,только квартплату повышают