Кумедна• 09 июня 2025

Я извиняюсь, а с каких пор обычные яблоки под 100 грн?

Яблоки покупаю крайне редко на пирог (просто так не ем). Сегодня подхожу и не поверила своим глазах - минимум 80 грн за кг. А это нормально ? Давно такое случилось ?
Молчалка• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ні в минулому, ні в позаминулому, ні 10 ні 20 років тому, в червні яблука ніколи не були доступні.
Доступні були! Не розказуйте
Я купую дитині роками яблука і кажу які були ціни на голден я прекрасно знаю
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Тому що в цей час їх просто не було. Не сезон. Через 2 тижні новий врожай.
Ви вживу розмір зав´язі на яблуні зараз бачили? Ви, може, з картошкою 40-ка денною плутаєте
Майданщица• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Не пишите ерунду, всегда были. Не у всех отшибло память, как у вас. Я яблоки покупаю круглогодично всю жизнь. Такого пипеца с ценами как в этом году не было никогда.
Ворую вкусняшки• 10 июня 2025
Ответ дляКумедна
Бананы тоже всегда были доступны. Всегда помню до войны/ковида цена была около доллара за кг. В районе 25/27 грн. Хотя помню еще и по 17 грн бывали по акции. Доступные были для всех. Сейчас под 80. Дикость да и только
Ну це лиш показує реальний курс гривні, а не той, який тримають штучно.
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляМолчалка
Де я написала що яблука ростуть ЗАРАЗ?
Так ви ж на ціну ЗАРАЗ дивитесь, та репетуєте що вам не подобається ціна на яблука що в газових холодильних камерах рік зберігали.
Анонім Завгосп• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Почитайте про фермерські технології, інтенсивний сад та нові, стійкі до моніліозу сорти. Бізнес не працює на деревах, які саджали діди.
Яблуневі сади, наприклад, оновлюють раз в 10 років приблизно.
У вас може рости яблуня, якій 50 років, вона вам дорога як пам´ять і родить по відру яблук і ті згнивають в польоті, бо ростуть на висоті, з якої не зірвати. Але в бізнесі все трохи не так.
Ніхто не обробляє від моніліозу старі абрикоси, висотою по 5-7 метрів, яких повно в селах. Сучасні дерева не гонять до такої висоти. Є обрізки, є низькі сорти, зручні для обробки. А старі давно треба спиляти, бо вони є джерело хвороби. Але ж ’жалко’
Капец, ви капітан очевидність. Тільки ж у вас є інтернет і тільки вам такі геніальні думки в голову й приходять! А я звісно ж плекаю абрикоси, яким по 50+ років, промовчимо про те, що абрикос не яблуня і живуть з них стільки лише виняткові дерева!

Ну продемоструйте ваші стійки сорти, із врожаєм! Мені такі ще не траплялись, зараз на цю гидоту навіть дерева, які раніше не хворіли, починають хворіти.
Молчалка• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Що змінилось з минулому та позаминулим роком ?
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляМолчалка
Ціни на енергетику, на її кількість
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляАнонім Завгосп

Гугл забанив? Вивчайте сорти, саморозвиток - корисна справа.
Идеальная оптимистка• 10 июня 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Неправда. В ліжок беру по 3,5 злотих
.Ну Польша это не весь ЕС.Это так,ecли вы не знали.
Анонім Завгосп• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Та, звісно, корисно, ви хоч одну вже виростили? Гугл він же вам зразу подарує готові до плодоносіння дерева, щне й всі зі стовісотковою гарантією стійкості до всього можливого. А про саморизвиток тут зазвичай полюбляють писати ті, хто біля нього і близько не стояв.
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ще для вас
https://www.google.com/amp/s/www.unian.ua/economic...

Станом на кінець 2021 року Україна експортувала вже 22 тис. тонн свіжого яблука нового врожаю, що на 28%, або майже 5 тис. тонн, більше, ніж у рекордному сезоні 2018/19 років.

Про це повідомили на аналітичній платформі EastFruit.

Зазначається, що, в порівнянні з попереднім сезоном, експорт українського яблука виріс в 2,4 рази і був вище, ніж середній показник за останні роки на 61%.

Ви ж не будете стверджувати, що при таких обсягах внутрішній ринок сидів без яблук?
Молчалка• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ціни на енергетику, на її кількість
Так а чому не підняли ціни одразу ???
Коли піднялась ціна на електрику ?
А саме зараз ??
Булку Дай• 10 июня 2025
Посадіть садок, виростіть врожай, зберіть його, збережіть до ЧЕРВНЯ місяця потім приходьте на форум - обговоримо ціноутворення .
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ще для вас

Ви в цьому експертному висновку загубили та не врахували показник сезону. Кілька років назад, перед ковідом, я намагалась в червні купити яблука, бо попросили на гостинец дитині. В магазинах були тільки!!! яблука 3 сорту, попросту гниль.
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Де ви живете?
У 2018 році Україна зібрала рекордний урожай яблук, який склав 1,46 млн тонн. Це на 35% більше, ніж за попередній рік, і наймасштабніший урожай за всю історію незалежності України. Середня врожайність яблук за сезон становила 15,9 т/га.
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляМолчалка
Так а чому не підняли ціни одразу ???
Коли піднялась ціна на електрику ?
А саме зараз ??
Тому що на зберігання яблука що ви з´їли в грудні потрібно 2 місяці, в березні 5 місяців, в червні 7 місяців. На зберігання грудневих яблук у вас піде умовних 200 квт, березневих 500 квт, червневих 700 квт. В грудні ви викинете 10% яблук що погниють, в березні 50% яблук що погниють, в червні 95% що погниють поки їх збережуть.
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Де ви живете?
Ви не вмієте працювати із статистикою, або спеціально заради маніпуляції не враховуєте сезон.
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ну все, бізнес збанкрутував.
Цифри зі стелі ? Або дайте пруфи.
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
А ви вмієте працювати лише з емоціями.
Ви не знайшли яблука в вашому місті майже 10 років назад і досі про це пам´ятаєте? А я пам´ятаю, що мені була не по кишені малина, але в яблуках та полуниці мої діти не відчували нестачі ніколи, крім цього року. Полуницю їли мало і в минулому, стало дорого.
Але яблука як соціальний продукт були доступні завжди.
Гуляю босоніж• 10 июня 2025
Ответ дляOlga_72
В ютубі є ролики, як влаштовані сховища. Нема такого розходу, як ви пишете. Яблука спокійно лежать до осені. І восени я сама бачила вперемішку новий і старий врожай, атб таке практикує. Типу ’непомітно’ реалізувати залишки. Навіть не на сік, який виробляють весь рік.
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
На сік використовують сочні сорти, на зберігання сухі сорти. Різна вологість плодів у різних сортів. Зберігають вперемішку коли великий врожай, та не встигають продати. Це не про цей рік, коли русня по складам АТБ била.
Olga_72• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ну все, бізнес збанкрутував.
Цифри зі стелі ? Або дайте пруфи.
Не збанкротував, а ціна відповідна до виходу продукту.
Задираю носа• 10 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну так не сезон как бы.Яблоки импортные.В ЕС тоже под 2 є за кг.
Стандартная зарплата в ЕС под 100 евро в день . Ничего не смущает ?
Сокодавка ще та• 10 июня 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
В сезон, а не в июне месяце нового урожайного года.
Это неправда. Уже и в апреое были 60+
С ценами дичь, а не не сезон.
Послушная• 10 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
С вами действительно вести диалог не о чем.
Если бы осенью никто складами не занимался, вы бы не ели до февраля яблоки по 50. Склады были загружены и эксплуатировались в обычном режиме. Просто некоторым все мало и они решили подзаработать. Объективно причин для роста цен на яблоки нет. Это не куры, требующие досветки и корма. Хотя рост цен на яйца тоже был спекулятивным.
Сок производится в течении всего года. Или хранить сок дешевле, чем яблоки с газом?
Логики 0. Вы вообще не понимаете. Но с уверенным видом пишете чушь.
Какой мрак и полное отсутствие элементарной логики.
Хотя какая логика, если даже с грамматикой проблемы.
Зато лезет в аналитику.
Отстань уже.
Сокодавка ще та• 10 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Где импортные? Написано Украина. И цена как для геноцида украинцев подходящая.
Анчо Ус• 10 июня 2025
Ответ дляНаша взяла
я тоже фигею, зимой по 27 брала
ждите зиму
Анчо Ус• 10 июня 2025
Ответ дляОбережнаЯ
После абрикос 100 гривен украинских, когда сезон был их и урожай уже не удивляют яблоки под 100) Тем более на яблоки давно цена растёт, то 35 были, потом по 35 ещё найди и наковыряй из подгнивших нормальные, потом 50, а теперь по 70+-. Радуюсь, что не фанат этого всего ни ягод, ни фруктов.
ну так вырасти яблоко в июне потом расскажешь умница какая
Анонім Завгосп• 10 июня 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Если яблок в Украине своих мало в несезон, они не станут дешевыми только от того, что они вырощены в Украине, они будут дешевле импорта, но ненамного. Никто не будет растить, потом тратить деньги на хранение в течение почти года, и продавать дешево. По цене сезонных яблок их можно и летом/осенью продать было, или вы думаете яблоки эти в обычном погребе хранят, чтобы летом они были красивыми и съедобными?