Марс атакует• 10 июня в 00:17

Перетин кордону. Зайдіть, будь ласка

Маю таке питання. Я хотіла ще минулого літа з´їздити до батьків, але моя свекруха мене відговорила. Сказала, що на кордоні запитують, де чоловік, і якщо він закордоном, то жінку з дитиною не випускають. Чи правда це?
Леннон_Жив!• 10 июня в 07:36
Я так розумію, автор хвилюється що при виїзді назад через кордон потребують дозвіл від батька на перетин кордону дитини, це питання головне
Ms. Откровенность• 10 июня в 08:26
Ответ дляЗроблено у 80-х
У Вас хіба копію ветпаспорта кота і довіреності на тимчасового доглядальника не питали?
В сенсі копію?
Тільки оригінал ветпаспорта і фото кота
Малая еще та• 10 июня в 09:40
Ваша свекровь брехуха, а вы глупая женщина
автор Марс атакует • 10 июня в 09:53
Ответ дляМалая еще та
Пнх
Мюллерная• 10 июня в 10:29
вам не закордон а в спеціалізовани1 заклад схоже треба
Сиреневенькая• 10 июня в 15:04
Тема трольная, но стало не по себе. Я до такого даже додуматься не могла. Но у нас возможно все! 🛑
Кастрюлька• 10 июня в 15:29
Свекруня переживає, щоб її черешенька не скопитилась часом без наймички))))) От і не пускає невістку до батьків)))
Малая еще та• 10 июня в 18:56
Ответ дляМарс атакует
Пнх
Будьте здоровы и лучше сидите дома