Сапай вазони• 10 июня 2025

Это такие дорогие цены на аренду в Днепре? 6000 грн

45 квадратов
Якобы для желающих сэкономить и не боящихся переклеить обои (будто они спасут)
Оцененная• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ну я две квартиры сдаю в Черкассах, конечно же мне не понять, я очень далекая
Покажите свои квартиры, очень интересно
Яжбоматусяблін• 10 июня 2025
Ответ дляКинг-Конгша
А это Сумы.
Одна 10 тыс.
Другая 15 тыс
а там чего так дорого?
Кинг-Конгша• 10 июня 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
а там чего так дорого?
Добра, коли сита!• 10 июня 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
А зря… Вы живете в государстве, в которое платите налоги. Хотя понимаю, что это риторика ((
До держави в мене ж питання.
До громадян немає
PORKA• 10 июня 2025
посмотрите Одесу. у нас можно за эти деньги найти с ремонтом . спальные районы
куркулиха• 10 июня 2025
Ответ дляMs. Dolly
Купити нові шпалери, поклеїти їх і здавати за ті ж самі 6 тис? А сенс?
За повагу від клієнтів. Те що повару пузатої хати платять менше ніж мішлен ресторану не означає що він може не мити руки коли в туалет ходить під час роботи. Навіть якщо ніхто і не побачить. Це внутрішня повага до своїх клієнтів. І за це він більше не буде отримувати.
Ms. Dolly• 10 июня 2025
Ответ длякуркулиха
Є товар. Він має певні характеристики, тому коштує стільки. Якщо характеристики зміняться, то і ціна виросте.
А з поваги до клієнтів треба здавати чисту квартиру, а не з новими шпалрами
куркулиха• 10 июня 2025
Ответ дляMs. Dolly
Оренда квартир це послуга, а не товар. Саме тому мова про чистоту.
Те що послуга коштує недорого не означає що білизну в готелі можна не прати, руки повару після туалету не мити і здавати квартиру із брудом на стінах/шафках.
Ms. Dolly• 10 июня 2025
Ответ длякуркулиха
Я здаю чисту квартиру. Але зразу кажу, що здаю як є і ні копійки вкладати не планую. Не подобається - хай шукають іншу.
Якщо я почну в цю квартиру вкладати кошти, то я буду здавати її дорожче. От і все.
Шальная коклетка• 10 июня 2025
Ответ дляancha1
а в каком районе?
Шевченковский, район Дафи