ЗновЗдоров• 10 июня в 13:49

Новые лимиты Укрпочты на получение наличкой наложки физлицами с 1 июля

Згідно з проведеним ризик-аналізом ми оновлюємо умови приймання відправлень із післяплатою. Але таким чином, що більшість наших клієнтів цього не відчує. А в інших буде час підготуватися до змін.
⠀Відтак із 1 липня ліміти на виплату готівки у відділенні фізособам будуть такими:
⠀
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 100 тис. грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 10 шт.
⠀
Ліміти на післяплату для фізосіб із виплатою на банківську картку були й залишаються:
⠀
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного дня — 29 999 грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного дня — 50 шт.;
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 250 тис. грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 500 шт.
⠀Цього вдосталь будь-кому, хто не веде підприємницької діяльності. Якщо ж ви маєте намір чи вже продаєте товари, варто відкрити ФОП або вибрати іншу легальну форму роботи.
⠀Пам’ятаймо: наші податки — наш захист! 🤝
https://www.facebook.com/ukrposhta/posts/pfbid02dz...
Блондинка в Законе• 11 июня в 05:22
Ответ дляАнонім Секретар
Тобто олх доставкою укрпоштою можна 500 відправок, в той час як олх нп всього 5 🤔?
за мсяць чи рік7