Король дивана• Изменено 08 июня в 12:19

Перекази на зарплатну карту теж відслідковується?

Працюю дистанційно, але декілька раз на місяць їзжу в офіс, це досить затратно, але керівництво погодило компенсацію квитків. Відрядження оформити не можна, тому що добові не узгоджені. За квитки виставляє наш підрядник ФОП, а потім перераховує мені на зп карту. І так регулярно, виходить приблизно 7 тис. в місяць. Боятись?
Психологічка• 08 июня в 12:21
Ні
Зубожиння• 08 июня в 12:21
Так хай пишуть призначення переказу - компенсація витрат на квитки
автор Король дивана • 08 июня в 12:25
Ответ дляЗубожиння
Той фоп мені ніхто. У нього договір з нашим пвдприємством. Чого він має відшкодовувати мені щось?
Пушкининиана• 08 июня в 12:26
В деньгах,которые заходят от юр лица, в назначении указывается по ведомости номер и дата ,и это и есть зп, если вы наемный
Пушкининиана• 08 июня в 12:27
Ответ дляКороль дивана
У вас в назначении платежа должно быть : оплата по договору... И эту оплату вы должны задекларировать самостоятельно и оплатить с нее налог
автор Король дивана • 08 июня в 12:28
Ответ дляПушкининиана
То не зарплата.
Мабуть я не правильно сформулювала.
Питання - чи відслідковується інші надходження крім зарплати ?
Пушкининиана• 08 июня в 12:30
Ответ дляКороль дивана
То не зарплата.
Мабуть я не правильно сформулювала.
Любой банк имеет полное право попросить объяснение любого платежа,который зашёл на вашу карту
Колишня муза• 08 июня в 12:30
Ответ дляПсихологічка
Ні
любые электронные движения денег-отслеживаются легко при том
Наличные не отслеживаются
автор Король дивана • 08 июня в 12:31
Ответ дляПушкининиана
Та виходить що так. Але по логіці - компенсація квитків на відрядження не оподатковується. Той ФОП з тієї суми і так сплатить 6%
Пушкининиана• 08 июня в 12:32
Ответ дляКороль дивана
Если вы сотрудник этого ФОП,то он может вам переводить компенсацию проезда,командировочные и пр. Но вы ведь не сотрудник?
бювет_в_обед• 08 июня в 12:33
Чоми ви такі зашугані?
автор Король дивана • 08 июня в 12:34
Ответ дляПушкининиана
Ні
Пушкининиана• 08 июня в 12:34
Ответ дляКороль дивана
Ні
Тогда вопросы могут быть не только у банка,но и у налоговой
автор Король дивана • 08 июня в 12:35
Ответ длябювет_в_обед
Чоми ви такі зашугані?
В сенсі?:)
Цветов Мне срочно• 08 июня в 13:40
Ответ дляКороль дивана
В сенсі?:)
В сенсі перелякані.Кому ви потрібні зі своїми копійками.
автор Король дивана • 08 июня в 13:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви впевнені? Якраз з таких ’копійок’ і стрижуть в казну, аж гай шелистить.
Цветов Мне срочно• 08 июня в 14:09
Ответ дляКороль дивана
Ви вкрали ті гроші,чи торгуєте наркотою?
Чого ви боїтеся?В нас величезний колектив,один одному перераховують кошти постійно.Нікого не чіпають.Декільком людям блочили,прийшли пояснили що то,та й усе.Ніякого криміналу.
Я все життя ганяю кошти більші за свою зарплату.Будуть-перестану,або знайду спосіб обійти.
Психологічка• 08 июня в 21:09
Ответ дляКороль дивана
До 100 тис можно