Ms. Анонимная• 10 июня 2025
Перетин кордону. Польща. Страховки, готівка
Будемо з дитиною їхати вперше. в Польщу а потім на літак
Які страховки потрібні ?
Туристичні, медичні де, як , що скільки , куди краще звернутись?
Чи потрібна готівка , яка скільки ? де все це можна почитати ?
які ще документи потрібно, щоб не завернули
Які страховки потрібні ?
Кракадэ• 10 июня 2025
страховка це ваша особиста безпека
купуєте он-лайн в будь-якої страхової компанії, що вам до вподоби.
закордонні паспорти і свідоцтво про народження дитини, якщо їй менше 16 років.
все.
Безпринципова• 10 июня 2025
Страховку никто не спрашивает. Делаете для себя если хотите. Можете в приват в приложении сделать. Для проезда только заграны со сроком действия не менее 6 месяцев и св-во ребенка.
Ms. Анонимная
• 10 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Дякую
Ms. Анонимная
• 10 июня 2025
Ответ дляКракадэ
страховка це ваша особиста безпека
все.
Дякую
Безпринципова• 10 июня 2025
Ответ дляСіточка
Мене питали за готівку, саме готівка не на карті, але не показувати.
Да, за наличку спрашивают для декларирования. Т.е. от 10 000 евро
Чаклунка-ведунка• 10 июня 2025
Ответ дляКракадэ
страховка це ваша особиста безпека
все.
А після 16, замість свідоцтва треба щось?
Кракадэ• 10 июня 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Після 16 дозволений самостійний виїзд, то доводити, що це дитина цієї матері або цього батька - не потрібно
Чаклунка-ведунка• 10 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Дякую