Да Щас же• 10 июня 2025
Чи звертав хтось увагу на ваші оцінки у дипломі?
Результат:
вже голосів:
56 (76.71%)
Ні
14 (19.18%)
Так
3 (4.11%)
Результат
Кондуктор автобуса• 10 июня 2025
Не знаю, но два раза при устройстве на работу просили додаток к диплому
Язикувата Хвеська• 10 июня 2025
Один раз hr шукав потрібний йому предмет, був здивований що не вчила, хоча до моєї професії відношення не має
Тундиринда• 10 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Физкультура)))?
БолеИменее• 10 июня 2025
У моей мамы смотрели в НБУ, когда она устраивалась в коммерчески банк и проходила утверждение нбу.
Просериарила молодость• 10 июня 2025
так. кілька разів. при прийомі на роботу, а також нотаріус, який завіряв підписані мною документи
Сонячний зайчик• 10 июня 2025
Мене навіть на роботі його не попросили, коли я за спеціальністю 2-гу визу отримала. Сказали, що їм поф...г
Василина Семеніч• 10 июня 2025
Намагаюсь не показувати взагалі нікому диплом. Знаю, що у тупарів до червоних упередження, і вони намагаються довести, що насправді вони кращі за тебе.
КоролеВешна• 10 июня 2025
Скажу більше.
В дипломі зробили помилки ( мав бути червоний, а вони зробили синій) і повернули на переробку.
Пройшло 20 років і досі не забрала.
Бо то відповідального нема, то закрито, то перерва. Чесно, просто замахалась туди їздити - втрата часу
Пройшло 20 років і досі не забрала.
Твоя космішна• 10 июня 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Пенсію оформляла то просили і диплом і додаток
Ух ты, придется перед пенсией додаток, таки, получить. 25 лет прошло, никто туда не глянул, а я всю жизнь по специальности работаю
Полонянка SexShop-а!• 10 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
Не знаю для чего...я по инвалидности оформляла то носила....
Полонянка SexShop-а!• 10 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна