Жена миллионера• 15 мая в 22:13
Влияют ли на что-то баллы в университете?
Жена миллионера
• 15 мая в 22:16
У меня просто пропал интерес к учебе и хочу хоть как-то окончить университет. Сейчас средний балл где-то 75, не знаю сильно ли это плохо..
Послушная• 15 мая в 22:17
Ответ дляЯсноВидящая
На стипендію, якщо бюджетник
У мене ще школярка-старшокласниця, але нам сьогодні на зборах розповідали, що Україна по трошки рухається в сторону від стипендій до грантів. Тобто тепер діти які гарно навчаються будуть отримувати певний відсоток відшкодування оплати за навчання. Ось у знайомих дівчинка так вступила минулого року, на грант 80%, тобто вони оплачують лише 20% вартості навчання. І щоб цей грант не злетів треба тримати гарний рівень успішності.
Алина-1240• 15 мая в 22:19
Ответ дляЖена миллионера
Возьмите академ-отпуск, передохнете
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:20
Ответ дляПослушная
В Європі? Ви куди вступаєте? В Україні нема
рукиЖимолости• 15 мая в 22:23
Ответ дляЖена миллионера
Я закончила со средним баллом 90 второе высшее.Пновое с красным дипломом.Как думаете, кто-то смотрел эти баллы?
Послушная• 15 мая в 22:23
Ответ дляЯсноВидящая
В Україні
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:23
Ответ дляПослушная
В Україні
Ви самі читали? Чи аби порозумнічати. То грани на навчання за результатами вступу і всеодно на сесії та оцінки потім.
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:24
Ответ дляПослушная
Грант в фіксованій сумі. Цього року вартість навчання суттєво виросте, а грант трішки. То не % навчання
Творческий типаж• 15 мая в 22:26
Ответ дляПослушная
Ви про зовсім інше говорите. Контрактники отримують грант за високі бали нмт на весь період навчання, а стипендія це гроші, які отримує студент, який вчиться на бюджеті.
Творческий типаж• 15 мая в 22:27
Ответ дляЯсноВидящая
Гранти є, але паралельно зі степендіями
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:29
Ответ дляТворческий типаж
Гранти є, але паралельно зі степендіями
Вітаю, якщо не в курсі, що то не за результатами сесій і оцінок в універі. Тему читали чи абибуло
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:29
Ответ дляТворческий типаж
Гранти є, але паралельно зі степендіями
Та ви що. Конкретно український університет, де гранти ПРИ навчання За результатами сесій
Творческий типаж• 15 мая в 22:29
Ответ дляЯсноВидящая
Звісно, не в курсі, це ж не я пост вище писала.
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:31
Ответ дляТворческий типаж
Ви тему читали? Назву і що питають. Конкретно універ назвіть, де грант за результатами не вступу, а оцінок в універі
Творческий типаж• 15 мая в 22:33
Ответ дляЯсноВидящая
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 15 мая в 22:35
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Нащо пост, якщо автор питає одне, а ви брешете інше. Ваші ліки хай вам
Заела_пластинка• 15 мая в 23:18
Ще може впливати на професійну кваліфікацію. В описі до освітньої програми повинно бути прописано умови присвоєння професійсної кваліфікації. Буває, що враховується середній бал, який має бути 75 балів, або інші умови
Педиатор_я• 15 мая в 23:22
А мені цікаво, як впливають оцінки на вступ до магістратури в закордонні університети з нашим бакалавратом. Чи є сенс їх витягувати?
Анонім-ка• 15 мая в 23:35
Ответ дляПедиатор_я
100% є, але там ще відповідність програм. То ж не все так просто як здається.
Педиатор_я• 16 мая в 00:54
Ответ дляАнонім-ка
Я б краще послухала тих, хто вступив))). Бо мені цікава конкретика, а не просто чи не просто.
Анонім-ка• 16 мая в 01:11
Ответ дляПедиатор_я
Да уж хотіла допомогти... більше не буду...
Педиатор_я• 16 мая в 02:03
Ответ дляАнонім-ка
Так а в чому допомога? Просто так розмовляти і я вмію, воно ж ні про що.
Айболитная• 16 мая в 16:17
Ответ дляПослушная
Підкажіть будь ласка куди саме вступила?