Котики-муркотики• 10 июня 2025

Я просрала життя і ненавиджу себе.

Так, ніхто не заставляв. Оглядаюсь назад чим думала я не знаю взагалі. Мабуть зовсім не думала
Завагітніла в 18, народила в 19.
Я не бачила життя взагалі
Мене дістала уборка готовка уроки.
Я немаю друзів я немаю нічого. Просрала золоті роки ні на що, бо та сімʼя не вартувала об стриженого нігтя.
Прожила абсолютно нещасливе життя.
Що маємо : величезна зайва вага , помираю ментально і таке враження що скоро і фізично
Я дуже нещаслива
Я дуже шкодую
Я не люблю прокидатись
Кожен день це паханина. Тіло болить все . Шлунок просто пече болить ниє часті відрижки
Погано себе почуваю.
Схуднути не можу. Дівчата сиджу і ридаю
Ну нахіба воно мені треба було ну нащо……
Мені хочеться на дискотеку
Мені хочеться до людей
Я прожила нещасливий шлюб з побоями і зрадами і брехнею
Дівчата як я каюсь як же я каюсь. Я не знаю як то все розгребти
Я така нещасна і вже нажаль не здорова ментально і фізично .
Я не бачила життя , друзів коледжу поїздки
Нахрена, просто нахрена (((((()(()
Мадам Тю-лю-лю• 10 июня 2025
У вас есть ребёнок. Судя по всему здоровый. И это счастье. Вы не представляете, сколько женщин по всему миру мечтают стать мамами. И я среди них.

Насчёт мужа - сочувствую, постарайтесь выплыть из этих отношений.
НичеНипанимаю• 10 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Боже як смішно. Скажіть з чого смієтесь посміюсь із вами разом
Ну вам же навть 30 немає. Це не 47 і пусте життя: без дитини, без кохання, а попереду старість і самотність… Візьміть себе в руки, знайдіть собі хоббі, пийте вітаміни і багато гуляйте. І все прийде в норму 😘
Плакулька• 10 июня 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
Так у вас все впереди)))сколько у меня подруг родили в 35 37 лет,тоже были без семьи и казалось и не будет,ан нет все успели и замуж вышли и детей родили)
Спасибо, мне даже немного легче стало
Леопардові панчохи• 10 июня 2025
Ответ дляНе пью, не курю
блин, 27 лет,вся жизнь впереди)))
раз папаня не помер,то детеныша ему в зубы, а сами - отдыхать на месяц
теж здивувалася, прям прожила вже життя!! я в шоці
Синди Кроуфорд• 10 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Автор, я развелась в 30 лет+-. Муж бывший- долбоеб, с ребёнком не общается и не помогает финансово И ничего) Я счастлива, у меня прекрасный сын, работа. Отношения были, но ничего такого, что бы мне подошло. Живите для себя и радуйтесь жизни!
Гжегож Бженчишчикевич• 10 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Тю, у вас ще все житья попереду.
Якщо вам стане легче, то я народила в 35, зайвої ваги майже немає, принаймні мене це не хвилює, але я все одно просрала своє життя
Чого просрали ?
Леопардові панчохи• 11 июня 2025
авторко, конкретно Вам - я вийшла заміж у 18, завагітніла та народила в 19, жила як ви зі зрадами та брехнею, пахотою, ще й чоловік бухав та перестав працювати, все тягла на собі

розлучилася у 24, коли реально перестала його боятися, але він десь ще з рік мене переслідував, доки мене не врятував, як не дивно, дільничний інспектор! просто залякав його, але мене тіпало ще років 5 від одного імені

наразі мені за 50, другого чоловіка я зустріла у 28 років, усі ці роки ми щасливі разом, народили ще двох дітей, вже усі діти майже дорослі, син та донька студенти, старша дитина давно виросла, має власну сім´ю, а я маю чудових онуків

живемо щасливо наскільки це можливо у війну, дітей вожу на море за кордон по черзі, з чоловіком маємо невеликий власний бізнес, весь час разом. декілька днів прилетіли зі старшою дитиною з відпустки,вирішили разом злітати трішки розслабитися на красивому острові

ВСЕ У ВАС БУДЕ! щодо схуднути - беріть себе в руки, я ніколи не була товстою бо на стресі не могла їсти, а от за війну нажерла 12 кг, психанула восени та скинула вже 14)

полюбіть себе, любіть свою дитину, радійте, що те лайно зникло, та займіться собою нарешті, ви ДУЖЕ ЮНА ще!

Ось вам фотка для мотивації, у Вас теж все буде!
Не танцую- но пою• 11 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Я знаю мене зараз тут ще більше добʼють ментально
Почему же. Очень Вас понимаю. Болячки - это психосоматика.
И секрет в том, что Вы себя таки не любите.
И материнство для Вас - обуза.
Я родила в 20. На 1м курсе ВУЗа, в который я поступила со второго раза, приложив массу усилий (собственных). И не бросила учебу, а доучилась.
Но это был мой выбор. Был вариант всё бросить и уйти в декрет на 3 года. Но тогда бы точно я просрала то, к чему шла так упорно.
Но нет. И это я считаю потому, что у меня сильный и упертый характер.
Я не здамся без бою! (с)
Чего и Вам желаю.
П.С. Свою жизненную историю надо ценить и уважать, какая бы она ни была в прошлом. Никогда не поздно сегодня всё изменить и начаить писать другую историю.
П.П.С. Я сейчас вешу 100 кг, но не считаю себя жирной уродкой. И муж тоже так не считает ))) Поправлю (надеюсь) здоровье, и вес уйдет.
А в остальном - мы сами кузнецы своего счастья. И несчастья тоже, увы.
бЭйбА• 11 июня 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чого просрали ?
Життя. Наробила багато помилок. Але вже є як є.
Не танцую- но пою• 11 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Мудака нема вже
8.
Прекрасно. Самое время начать изменения в жизни. Ребенок не грудничок, и вполне может учить свои уроки сам.
автор Котики-муркотики • 11 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи

Ви красотка!
Дякую за те що поділились своєю історією 😍😍😍
бЭйбА• 11 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи

Ого, в 50 років зкинути 14-це дійсно подвиг. Ви молодець. Як вам це вдалося? Мені 49. Зайві 7 кг з 22-го року стоять на місці.
Мати драконів• 11 июня 2025
Зачепив ваш допис! Ви ж зовсім молода, так, накоїли, наробили… але ж які ваші роки , саме час братись за себе і своє життя: гуляти, худнути і т.д. Зберіться і живіть своє єдине найкраще життя!
Не танцую- но пою• 11 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Я не про дитину шкодую
А про те як прожила те життя(
Вы его еще не прожили.
Трахтибидох• 11 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
На дискотеку 😂😂😂
Автор, заходьте, з ким залишити дитину, і ходіть собі на дискотеки.
Я вас на 20 років старша, і то пару разів на місяць хожу в ресторани- бари потанцювати - сама або з дівчатами. Класно голову розвантажує, і настрій підіймає
Пригощаю кашею• 11 июня 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи

Як худли?
Моя улюблена страшко• 11 июня 2025
Эм, а кто Вам мешает поменять свою жизнь? Мне почти 44 сыну недавно исполнилось 9. В разводе и прекрасно себя чувствую. Вы автор сама себя в жопу загнали и вините всех. Легче всего сидеть и ныть и быть жертвой вместо того чтоб приложить усилия и поменять свою жизнь. Всё, что Вы делаете Вы должны делать для себя. Вы сама себе Бог и Храм....
ЛисаЛилу• 11 июня 2025
Я надеюсь среди сообщений с вычислениями вашего возвраста, вы найдете мое))
Подумайте вот над чем)
Да, какая--то часть вашей жизни прошла. Может не так, как вам это хотелось. Но, вы получили опыт.
Кроме того, сейчас, пока вы горюете, о той жизни, она опять проходит)
Попразендовна• 11 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Таке буде довго жити. Живий
вы с отменным чувством юмора, и поэтому мы в вас верим. А еще у вас хорошо поставленная речь, вы не глупая, умеете формулировать мысли, поэтому разгребете все без проблем.
тяжкаялюдина• 11 июня 2025
Ответ дляМандолина Бу
Сколько вам лет, сколько ребенку?
Молодая баба 27 лет, а драмы... Встала и пошла в зал, стала калории считать.