Милота• 10 июня в 23:12
Що у вас вісить на кухні на вікнах? Покажіть)
Раніше довго висіли жалюзі, але під час ремонту у кухні загубились кріплення. Ніхто окремо не продає шось (чи може ви знаєте таких), то треба змінювати. Задумалась, чи треба жалюзі, чи все-таки якісь ролети. Після обіду шпарить сонце, але зранку подобається, коли вікно повністю відкрите, тому треба щоб ці ролети|жалюзі до самого верху піднімались легко.
Телепузик• 10 июня в 23:15
Солнечная сторона.
Жалюзи день-ночь, сверху люль и декоративная сетка
Секретница• 10 июня в 23:21
В мене на першій квартирі вікно було на захід, тому були рулонні штори. Зараз взагалі нічого немає - кухня дублюється лоджією, там рулонні штори
Секретница• 10 июня в 23:22
Кукусикиииииии• 10 июня в 23:26
Ответ дляСекретница
Такі?
Так, такого плану. Догляд за ними простий - забризкати засобом для виведення плям і протерти губкою. Для кухні - просто ідеально.
Секретница• 10 июня в 23:26
Ответ дляКукусикиииииии
Це в мене на дачі. Я ще жодного разу їх не мила ☺️
Кукусикиииииии• 10 июня в 23:31
Ответ дляСекретница
Моїм вже років з 20, та ще й плита близько до вікна.
Меряю линейкой• 10 июня в 23:31
У нас і тюль, і жалюзі.
Щодо кріплень продаються вони.
Фотогугл знайде, що треба, я так шукала
Щодо кріплень продаються вони.
Фотогугл знайде, що треба, я так шукала
Секретница• 10 июня в 23:32
Ответ дляКукусикиииииии
А ні, моїм десь трохи менше 10
Меряю линейкой• 10 июня в 23:32
Ответ дляСекретница
Такі?
Майте совість, відкрийте коту огляд у вікно
Секретница• 10 июня в 23:34
Ответ дляМеряю линейкой
То кішка, я їй відкривала, але вона така обережна та пуглива була, що їй і так норм було
жар-птица Нюра• 11 июня в 02:50
Ответ дляКукусикиииииии
А що за засіб? Можете показати? Бо в мене теж подібні
Не знаю, чим і як мити((
ГендиреХтор• 11 июня в 09:03
Спочатку повісили тільки ролети. Через пару місяців додали тюль, з ним якось затишніше стало. У сусідки в такій же квартирі на поверх вище спочатку були тільки ролети, через рік додала ще римську штору. Вона в неї не закривається, але теж додає інтер´єру звкінченний вид.