Милота• 10 июня в 23:12

Що у вас вісить на кухні на вікнах? Покажіть)

Раніше довго висіли жалюзі, але під час ремонту у кухні загубились кріплення. Ніхто окремо не продає шось (чи може ви знаєте таких), то треба змінювати. Задумалась, чи треба жалюзі, чи все-таки якісь ролети. Після обіду шпарить сонце, але зранку подобається, коли вікно повністю відкрите, тому треба щоб ці ролети|жалюзі до самого верху піднімались легко.
Оце потужно• 10 июня в 23:13
Тюль
Але це не сонячна сторона
Диверсификация• 10 июня в 23:14
Ролети
Gleva• 10 июня в 23:14
У мене рулонна штора, давно, вже й шнурок ламався, сама його лагодила
Телепузик• 10 июня в 23:15
Солнечная сторона.
Жалюзи день-ночь, сверху люль и декоративная сетка
Манкоголік• 10 июня в 23:15
Шторы и тюль
Нагайна• 10 июня в 23:15
у меня ставни)
Яйцеголовая• 10 июня в 23:16
Тюль з Юска
Кукусикиииииии• 10 июня в 23:19
Рулонні штори. Білі з легким тисненням.
Яйцеголовая• 10 июня в 23:21
Секретница• 10 июня в 23:21
В мене на першій квартирі вікно було на захід, тому були рулонні штори. Зараз взагалі нічого немає - кухня дублюється лоджією, там рулонні штори
Секретница• 10 июня в 23:22
Ответ дляКукусикиииииии
Рулонні штори. Білі з легким тисненням.
Такі?
Кукусикиииииии• 10 июня в 23:26
Ответ дляСекретница
Такі?
Так, такого плану. Догляд за ними простий - забризкати засобом для виведення плям і протерти губкою. Для кухні - просто ідеально.
Секретница• 10 июня в 23:26
Ответ дляКукусикиииииии
Це в мене на дачі. Я ще жодного разу їх не мила ☺️
Кукусикиииииии• 10 июня в 23:31
Ответ дляСекретница
Моїм вже років з 20, та ще й плита близько до вікна.
Меряю линейкой• 10 июня в 23:31
У нас і тюль, і жалюзі.
Щодо кріплень продаються вони.
Фотогугл знайде, що треба, я так шукала
Секретница• 10 июня в 23:32
Ответ дляКукусикиииииии
А ні, моїм десь трохи менше 10
Меряю линейкой• 10 июня в 23:32
Ответ дляСекретница
Такі?
Майте совість, відкрийте коту огляд у вікно
Секретница• 10 июня в 23:34
Ответ дляМеряю линейкой
То кішка, я їй відкривала, але вона така обережна та пуглива була, що їй і так норм було
И_В_офигительных_штанах• 11 июня в 00:45
Только термопленка
Видящие_помогите• 11 июня в 01:28
Ролеты день/ночь
жар-птица Нюра• 11 июня в 02:50
Ответ дляКукусикиииииии
А що за засіб? Можете показати? Бо в мене теж подібні
Не знаю, чим і як мити((
ГендиреХтор• 11 июня в 09:03
Спочатку повісили тільки ролети. Через пару місяців додали тюль, з ним якось затишніше стало. У сусідки в такій же квартирі на поверх вище спочатку були тільки ролети, через рік додала ще римську штору. Вона в неї не закривається, але теж додає інтер´єру звкінченний вид.
НеГолосую• 11 июня в 11:15
Штора-плісе Bella Vita термо 90х180 см біла, купувала в епіцентрі,