Ку ка ку ка ку• 11 июня в 11:27
Аліменти із-за кордону
Довго чекала нормального відношення, але за кожну копійку тре принижуватися. Дістало! Я ж не одна у дитини!
А він сміється, що взагалі нуль отримаю, купа образ на цей рахунок та відсутність допомоги місяцями.
Подала в суд, підготувала все. Чекаю на рішення, буду йти далі.
Чому пишу, мені кругом кажуть що я отримаю нуль, що це не реально та неможливо, але може хтось був на моєму місці, подавав на аліменти і щось вийшло отримати? Може є якісь нюанси? Як довго це тягнулося?
Ms. При теле• 11 июня в 11:30
Якщо офіційно працює, то все будете отримувати. Але, може він, як мій чоловік, в той же ж день звільниться. Козляри.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:31
Ответ дляВишнёвая Леди
За кордоном він, ви, чи обоє?
Я в Україні, він за кордоном але громадянство українське
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:33
Ответ дляМайданщица
Да почему ничего не получите, если он официально работает?)
Я не можу знати, офіційно чи ні, подала с формулюванням - 25% від доходу, чи якщо нема можливості знайти його дохід, то рахувати від мінімальної зп його країни.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:34
Ответ дляMs. При теле
Мені юрист підказав написати тоді від мінімальної зп у той країні. Чекаю рішення суду ще, не знаю що з цього ьуде
Майданщица• 11 июня в 11:34
Ответ дляКу ка ку ка ку
Выше прочитала, что он заграницей, а Вы в Украине
В моём случае было наоборот, делали всё через электронный суд
Не знаю, как в Вашем случае
Но желаю Вам удачи
Вы молодец! Не отступайте
Не знаю, как в Вашем случае
Но желаю Вам удачи
Вы молодец! Не отступайте
Пописанная парта• 11 июня в 11:37
Ответ дляКу ка ку ка ку
В якій країні він перебуває?
Чи надає ця країна тимчасовий захист? Може вам з дитиною варто приїхати в ту країну і там подати до суду?
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:37
Ответ дляМайданщица
Не знаю, как в Вашем случае
Но желаю Вам удачи
Вы молодец! Не отступайте
Не знаю, как в Вашем случае
Но желаю Вам удачи
Вы молодец! Не отступайте
Дякую! Це не мені, це для дитини! Має можливість, живе без війни і 3 копійки кинути не може(((
Вишнёвая Леди• 11 июня в 11:37
Ответ дляКу ка ку ка ку
У вас формулювання саме 25%, можуть повернути вам на доопрацювання, оскільки 1/4
Смайликівна• 11 июня в 11:42
мій втік в Англію. тицяє мені 5 тис грн. теж думаю подавати. але буду наймати адвоката. мій адвокат колись до війни і з-за кордону дістав аліментщика
вам бажано найняти адвоката щоб хоч правильно скласти подання. і щоб він мав пракутику цю. бо сама навряд чи
Смайликівна• 11 июня в 11:43
Ответ дляПописанная парта
В якій країні він перебуває?
щоб подати закордоном треба мати багато грошей+перекладач+адвокат. хто то оплатить?
Смайликівна• 11 июня в 11:44
Ответ дляMs. При теле
закордоном 95% працює офіційно
Дую на вітер• 11 июня в 11:47
Ответ дляMs. При теле
О как и мой, тоже так только лист пришёл на работу, тут же увольнялся и так постоянно.
Ну долг накопился , но толку нет, потому что на нём ничего нет.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:48
Ответ дляВишнёвая Леди
Блін… ну дороблю тоді)
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:49
Ответ дляСмайликівна
закордоном 95% працює офіційно
Іспанія, кажуть що корумпована країна то всяке можливо.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:50
Ответ дляСмайликівна
Ми складали разом, попередній адвокат взагалі не добився нічого, хоча тоді бувший в Україні офіційно працював. То вирішила сама все перевіряти
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 11:51
Ответ дляПописанная парта
В якій країні він перебуває?
Ні, їхати точно не треба, можна і звідси подати до їхнього суду. Іспанія.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 12:04
Ответ дляДую на вітер
А чому ви не берете довідку про борг? Чому не подасте на фіксовану суму, наприклад? Там можна ж і посадити. Він в Україні, це легше
Дую на вітер• 11 июня в 12:06
Ответ дляКу ка ку ка ку
Есть справка про борг, есть по пени выигранное в суде , и уже ребенок взрослый.
Посадить тоже не легко и нет смысла лично мне от этого. Ну нет на нём ничего поэтому разводят руками.
Когда на алименшике есть хоть часть квартиры тогда есть шанс.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 12:27
Ответ дляДую на вітер
Мені б було всеодно і посадила б. Йому ж повинні були рахунки арештувати?
Дую на вітер• 11 июня в 12:33
Ответ дляКу ка ку ка ку
У нас закон человеку на жизнь оставляют 13,500грн забрать можно только всё что свыше, в конверте получает.
Нет денег у него на счетах
Ms. При теле• 11 июня в 12:58
Ответ дляДую на вітер
Так. Закони написані чоловіками для чоловіків. В нашій країні же декілька мільярдів заборгованості по аліментах, уявляєте, скільки це втрачених для країни податків, але державі байдуже. На дітей тим більше.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 12:59
Ответ дляДую на вітер
Нет денег у него на счетах
Неправда) якщо він отримує 13500, то вам повинні платити 3375 грн аліментів.
На роботі був чудик, то офіційно просив мінімалку платити, то з неї вираховували аліменти кожен місяц 200%. Виконавча не працює у вас щось (((
Дую на вітер• 11 июня в 14:04
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ещё раз пишу, он увольнялся только приходил лист по алиментам
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 14:13
Ответ дляДую на вітер
Ну за місяць все одно повинні зняти? Пару разів таких і повинні арештувати його рахунки. Займайтесь якщо вам потрібні гроші, або пере подайте на фіксовану суму і все, буде вам з поселення перераховувати.
Ку ка ку ка ку
• 11 июня в 14:14
Ответ дляДую на вітер
Я займаюся, тому що там виходить 300 евро, платив 3 тис з боями, а мені не вистачає коштів на дитину, не можу віддати на гуртки, тому я готова битися задля дитини.
Я в дамках• 13 июня в 16:32
Ответ дляКу ка ку ка ку
Добрый день
Подскажите пожалуйста, сколько обошлись услуги адвоката? Это же не просто семейное право.. тут и международное право, и доки нужно переводить и заверять и куча нюансов..
Ку ка ку ка ку
• 13 июня в 18:59
Ответ дляЯ в дамках
Добрый день
Добрий! Я ще не закінчила, то ще не кінець. Поки подати вийшло 3-4 тис…