Г@Л@В@ломка• Изменено 11 июня 2025

Співробітниця бреше

Пішла у відпустку на два тижні,я в неї питаю,що де ти була,розказуй,як відпочила
Каже поїхала в село до батьків,а в самої засмага на все тіло , навіть на руках пальці коричневі
Явно без Єгипту чи Туреччини там не обійшлося
Б´ю байдики• 11 июня 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так,тому очевидно,що загар це не із села
Що це за тон. Так, давай розказуй... Я б вам розказала...
Не суйте носа в невпіхуєме.
Живчик-счастливчик• 11 июня 2025
Я в селі більш засмагаю ніж на морі. На морі з кремами весь час.
А так зрозуміло що немає звітувати
DeXt• 11 июня 2025
На городі сама краща засмага)) з ранку до вечора
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Автор, хорошо наблюдайте за коллегой. Если загар смоется за 1-2 недели-морской, если не смоется-огородний(село)
Правда?
Не тролите?
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня 2025
Ответ дляАшотакоя
Я бы не распрашивала. Это не мое дело. Она не обязана отчитываться. Может любовник возил.
Вона заміжня
Кошка Мурка• 11 июня 2025
Певні події, впливають на людей, вони самі ’в собі’, щоб не накликати зайвої заздрості та й взагалі, не впускають в життя сторонніх
Кошка Мурка• 11 июня 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вона заміжня
А що вам дасть правда?
Мадам Подлинник• 11 июня 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Правда?
Не тролите?
Та какой троллинг/чистая правда(я всегда так слежу за всеми своими коллегами и настаиваю на фотках/сверяю до/после)
Ms. Любмая жена• 11 июня 2025
це ж як скучно треба жить щоб аж настільки цікавитися чужим життям...