Трейдер кріпти• 11 июня 2025
Підкажіть, скільки з цього сайту може йти товар в Україну
Знайшла малому іграшку яку дуже сильно хотів. Але там іноземний сайт і я навіть не можу зрозуміти з відки воно буде їхати. Хтось може, будь ласка, підказати скільки орієнтовно з цих сайтів воно йде до України
Кринжова баба• 11 июня 2025
А вам точно вигідно замовляти такі габаритні речі з закордонних сайтів? Часто це не вигідно через велику вартість доставки
Трейдер кріпти
• 11 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Бо саме такий кораблик хоче малий, в україні таких не знайшла
naxodki_youtube• 11 июня 2025
Ответ дляКастрюлька
шукайте дівчат, котрі купують з Англії, або самі через НП можете купити.
НП - іграшки дорого
Кастрюлька• 11 июня 2025
Ответ дляnaxodki_youtube
НП - іграшки дорого
ну да, знаю кого рекомендуєте.
Можливо автору недорого, то вам тільки дорого.