Верочка 100%• 10 июня в 16:39
Temu хтось отримував безкоштовні подарунки?
Мені цікаво хтось отримував ці подарунки чи ні?
Домашка• 10 июня в 16:42
господи
ну что такое вы хотите там получить, чтобы тратить на это время?
или на халяву хлорка творогом отдает? лишь бы что урвать?
Шалена невинність• 10 июня в 16:43
Да, там все честно. Но Вы должны купить на определённую сумму чтобы бесплатно что-то получить. Или друзей наприглашать.
Верочка 100%
• 10 июня в 16:43
Там потрібно щоб друзі в пошуку ввів код 672116326
Кому не важко, введіть будь ласка, і я напишу чи щось вийшло і в відповідь введу ваш код
Верочка 100%
• 10 июня в 16:44
Ответ дляШалена невинність
Скільки друзів? Не пише щоб щось купила
Верочка 100%
• 10 июня в 16:44
Ответ дляДомашка
господи
Не на халяву. Я там багато вже що купила і грошей їм лишила 🤪
Домашка• 10 июня в 16:44
Ответ дляШалена невинність
Да, но на тему много одинаковых вещей
Условно одна и та же вещь может стоить 500 или 1000 грн
И чтобы получит ’ подарок за покупки’ вам посчитают ту, что за 1000
То на то и выходит, этот ’подарок’ вы оплатили ранее
Всех анонимов аноним• 10 июня в 16:45
Да, дофига подарков выбрала. Но надо было закупки сделать на определенную сумму. Мне как раз надо было свекрущенуии фигню всякую на дачу
Шалена невинність• 10 июня в 16:45
Ответ дляВерочка 100%
Скільки друзів? Не пише щоб щось купила
Я не знаю кто Вам что пишет.
На Тему есть куча акций и постоянно что-то предлагают, или скидки, или подарки, или кредиты (бонусы). И что пишут, то они и присылают. Там мне ещё ни разу обман не попадался.
Верочка 100%
• 10 июня в 16:46
В кого є додаток введіть ці цифри в пошук! Будь ласка🙏🏼
Шалена невинність• 10 июня в 16:46
Ответ дляВерочка 100%
Вы хитрая ) не обижайтесь.
Верочка 100%
• 10 июня в 16:47
Ответ дляШалена невинність
Вы хитрая ) не обижайтесь.
Не хітра. Я ж написала це взаємно. Хто введе в пошуку, я введу і ваш код.
Я не ваажаю це хітростю, а взаємодопомогою.
Юпитерная• 10 июня в 17:03
Ответ дляВерочка 100%
какая ж крохоборка.. целый день темы за копеечный шлак
Верочка 100%
• 10 июня в 17:04
Ответ дляЮпитерная
Цікаво, а яка кому різниця? Демократія ж 😅
dahashutka19• 12 июня в 12:53
Ответ дляВерочка 100%
Можете скинути скрін де саме вводити ?
Розбещена цяточка• 14 июня в 14:43
постійно щось купую, безкоштовні подарунки постійно 2 коштовні або 6 мілки типу навушники, блендер..., дуже задоволена, повернення безкоштовно, якщо щось не підійшло або не сподобалось.
Розбещена цяточка• 14 июня в 14:45
на днях купувала спортивні лосини, баскетбольний одяг дітям, повернули 1600 грн бонусами.. доплатила купила собі кух комбайн..шопоголік.
Верочка 100%
• 17 июня в 10:20
Ответ дляdahashutka19
У мене вийшло отримати безкоштовні подарунки))) Не знаю яким дивом
Скільки ви людей підключали або скільки переходило по вашій силці?
Верочка 100%
• 17 июня в 10:22
Ответ дляdahashutka19
Можете скинути скрін де саме вводити ?
В пошуку, де шукаєте товар.
Але мені не актуально вже.
Моє посилання згоріло. На вечір у 2х малих піднялася температура. І мені було не до подарунків і не до тему.
Але мені не актуально вже.
dahashutka19• 17 июня в 16:57
Ответ дляВерочка 100%
Десь 10 старих та 3 нових
dahashutka19• 17 июня в 16:57
Ответ дляВерочка 100%
В пошуку, де шукаєте товар.
Але мені не актуально вже.
Оце моє ’ улюблене ’ , коли разом хворіють ( Нехай одужують скоріше 🙏