Скляна миша• 11 июня в 13:37
Киев цифровой. Сейчас ли есть бесплатный проезд для школьников?
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:42
Ще, здається, у липні і серпні діє знижка для проїзду, але там треба купувати квитки наперед
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:45
Ответ дляir.zhuck
ось звідки у вас ця інформація? навіщо писати, якщо ви не знаєте!
на сьогодні проїзд для школярів в Києві безплатний.
сьогодні дитина 5 кьюаркодів викатала на тренування, як і вчора.
А доя чого їй коди, якщо для цього є учнівський?
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:46
Ответ дляir.zhuck
в неї електронний учнівський
Тобто ви пластик не замовляли?
Ирина_Конор• 11 июня в 13:48
Ответ дляir.zhuck
Был бы бесплатный, не выкатала бы.
Вообще эту лавочку надо прикрывать
Паратруперсупер• 11 июня в 13:48
Ответ дляir.zhuck
Так, промахнулася. Соррі. До кінця червня ще діє. Потім ні. З вересня знов буде діяти.
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:49
Ответ дляir.zhuck
замовляли. але дитина загубила його.
перероблювати не стали, бо чекати його 2-3 місяці.
за 5 хвилин зробила електронний учнівський і ним користується.
зараз кожного дня тренування. використовує.
Ясно.
Дякую
Паратруперсупер• 11 июня в 13:50
З вересня 2024 року до кінця червня 2025 року проїзд у громадському транспорті Києва для учнів і учениць міста знову буде безплатним. Таке рішення ухвалила Київська міська державна адміністрація. Щоб скористатися пільгою, школярі й школярки мають валідувати свій учнівський квиток у транспорті.
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:51
Ответ дляИрина_Конор
Был бы бесплатный, не выкатала бы.
Вообще эту лавочку надо прикрывать
Це ви та понаїхавша і з тієї шобли, яка зриває засідання київської ради?
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:51
Ответ дляir.zhuck
а, вам посваритись чи задіти когось хочеться?
дитина їздить на тренування!
Не звертайте уваги.
Вона в бані, тому і зла, вимушена кидатися навіть на учнів
Скляна миша
• 11 июня в 13:54
Ответ дляСрочнокпсихологу
Червень так, липень вже платно
а метро ?
Ирина_Конор• 11 июня в 13:55
Ответ дляСрочнокпсихологу
Зачем школоте бесплатный поезд?
Срочнокпсихологу• 11 июня в 13:56
Ответ дляСкляна миша
а метро ?
І метро теж, до червня включно, окрім фунікулеру і маршруток
Ирина_Конор• 11 июня в 13:56
Ответ дляir.zhuck
дитина їздить на тренування!
И что? Это не что-то обязательное. Найдёте 6.5 на проезд.
Ирина_Конор• 11 июня в 13:59
Ответ дляir.zhuck
дитина їздить на тренування!
И вообще почему ребёнок катается без родителей?
Срочнокпсихологу• 11 июня в 14:00
Ответ дляИрина_Конор
Загубіться!
Не перетворюйте, будь ласка, просту тему, яка стосується школярів, своїм ричанням овчарки на ругань.
Дякую!
ХуАнита• 11 июня в 14:08
Ответ дляСрочнокпсихологу
та шо вказує як працювати супермаркетам і як Трою відгородити
Срочнокпсихологу• 11 июня в 14:10
Ответ дляХуАнита
Бо то її тригери, напевно
Скляна миша
• 11 июня в 16:26
Ответ дляir.zhuck
і метро також.
дитина якраз і використовує метро
чому у нас не спрацьовує ? ваша дитина проходить через працівника?
Скляна миша
• 12 июня в 20:52
Ответ дляir.zhuck
Звісно,що ні. Вона кью ар код використовує. Як і інша частина пасажирів.Тільки у дитини кью ар коди безкоштовні.
як це зробити ?
Встановити Київ Цифровий. Подати заявку на електронний учнівській ввівши всі данні дитини і школу де навчається. Якщо все вірно, то у вас протягом доби з´явиться учнівській електронний. Його можна як прикріпити до Києва цифрового в телефоні дитини. Так і залишити прикріплений у себе (як у ме не), а дитині перекидати у телеграм кьюаркоди, що створюються в цьому електронному учнівському