t_oleks• 12 июня в 09:59
Чи возить хтось дитину з Осокорків(Київ) у 208 ліцей? Шукаємо друзів, щоб разом
Вітаю! Моя донька поступила у 208 ліцей до 5го класу, ми думаємо, чи зможемо організувати їй поїздки туди(16 км від дому, ми мешкаємо на садах, 30-40 хвилин в одну сторону, якщо без сильних заторів), чи обрати ліцей ближче до дому(вона поступила не лише у 208). Мені дуже подобається розклад занять 208 ліцею, відгуки, кількість профільних уроків і ставлення до годин непрофільних дисциплін, але далеко(
Можливо, хтось теж поступив туди з нашого мікрорайону або вже вчиться) Пропоную об´єднати зусилля!
Гарна, сильна середня/старша школа біля дому - це має дуже пощастити. Якщо шукаєте якісну освіту, треба бути готовим їздити до неї. 30-40 хв - для Києва взагалі недалеко
Син їздить з Троєщини в Русанівський ліцей, у нього є однокласники і з Броварів, і з Дорогожичей, дочка подруги з Троєщини в ліцей КПІ
Ответ дляE-ducate
Дякую за відповідь! 30-40 хвилин - це на авто) Транспортом буде довше в 2 рази і перші роки, мабуть, не зовсім реально через вік дитини. Недалеко від нас Наукова Зміна, але це школа, а не фіз. мат. з авторською програмою по математиці з 5го класу.
ищите школу около дома, программа +- одинаковая, хорошие знания дает репетитор, а не учитель. Они не учат сейчас, а оказывают услуги... дают задания, которые нужно сделать с родителями, или без...тащить ребенка после тревог, чтобы на выходе получить тоже самое образование. Гимназии держали престижность за счет репетиторов, которые могли позволить себе родители. Специально занижали детям оценки, выпихивая их в школы на 11 класс. Сейчас им пришло время попуститься.