Чорт і Шо• Изменено 11 июня 2025
Як відмовити работодавцю у послузі?
Якось у спілкуванні з роботодавцем сказала, що маю гарні швейні навички. Тепер вона потихеньку мені приносить свої речі, щоб я їй їх відремонтувала. Звичайно все за ’дякую’. Порадьте будь ласка, як мені їй відмовити, що придумати? Казати, що машинка не працює не хочу, щоб не наврочити))
ФрекенБок• 11 июня 2025
Скажіть що взяли велике замовлення, робите його за гроші, тому не можете шити нічого іншого
Чорт і Шо
• 11 июня 2025
Я не розумію таких людей, які думують, та що його там робити. Це ж дві хвилини
Як ухурделю• 11 июня 2025
А ваш роботодавець знає, що ремонт іноді коштує дорожче за новий виріб?
Чорт і Шо
• 11 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Скажіть, що я у вас машинку купила
Як ухурделю• 11 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
За те вони все розуміють, на жаль для вас у свою сторону
Чорт і Шо
• 11 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
знає прекрасно, але чомусь навіть не спитає скільки коштує моя праця.
Як ухурделю• 11 июня 2025
Отже.
Доробіть їй частину вже з того, що взяли, а інше шкарлупиння їй віддайте назад, з причитанням:
Ой, людоньки
, машина зламалася, полетів мотор, кашляє, лікувати дорого, грошей нема ні на ремонт, ні на нову машину, зарплата невелика, в магазинах так все дорого і т.д.
Ой, людоньки
ФрекенБок• 11 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Вона так не думає. Але якщо ви погодились робити безоплатно, то чому б не скористатись?
Мадам Тю-лю-лю• 11 июня 2025
Так і скажіть:пані Марія, підробляю шиттям, зараз взяла замовлення, тому, вибачте. Не розумію таку ’дружбу’ на шару. Чи, хайвіпускає вас в робочий час,шити для неї.
Як ухурделю• 11 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Бо знайшла собі рабиню дурочку, пробачте на слові
Чорт і Шо
• 11 июня 2025
Ответ дляБЦАшка
Вибачте, в мене зараз нема вільного часу
Нвпевно, так і скажу, що зайнята.
СкрипяСердцем• 11 июня 2025
Ответ дляdulenok
и она автора отправит в отпуск...за свой счет, в дорогу даст пакет своих вещей
Як? Це не відноситься до робочих обовʼязків автора, вона спокійно може відмовитися
А я женатая• 11 июня 2025
Навіщо щось пояснювати, виправдовуватися? Нажаль, не маю можливості цим займатися. Все. Поважайте себе)
Борисфенка• 11 июня 2025
По-хорошому - сказати, що ось цю тканину треба прошити розпошивальною машинкою, у вас такої нема, тому не беретеся, щоб не зіпсувати річ.
По-поганому - строчите косо-криво, наступного разу не принесе.