Помилуйте мадам• 11 июня в 20:51
Кого б обрали з воловіків?
1 -50 років, забезпечений дуже , не любить нікого, крім себе
2-35 років, не забезпечений дуже, любить мене
Пупс• 11 июня в 20:52
Першому незрозуміло навіщо ви потрібні?
Другий незрозуміло, навіщо потрібен вам?
Помилуйте мадам
• 11 июня в 20:53
Ответ дляПупс
Першому незрозуміло навіщо ви потрібні?
Першому для сексу
Муууумие• 11 июня в 20:53
Ответ дляПомилуйте мадам
Першому для сексу
А вы что-то имеете от этих отношений?
Замрійлива• 11 июня в 20:54
Ответ дляПомилуйте мадам
Які саме
в чем проявляется любовь первого, и безразличие второго
Xвостокрутелка• 11 июня в 20:54
Тільки я зайшла почитати, хто такі воловікі?
Другого. Якщо дійсно любить, то гори зверне заради вас і стане забезпеченим в тому числі
Пупс• 11 июня в 20:54
Ответ дляПомилуйте мадам
Першому для сексу
Якого? Чоловіку 50, це не надовго.
А ось і я• 11 июня в 20:54
Обрали для чого? Бо для життя ні той, ні той. А просто зустрічатись можна з обома.
Пупс• 11 июня в 20:54
Ответ дляXвостокрутелка
В 35 він вже мав це зробити.
Помилуйте мадам
• 11 июня в 20:55
Ответ дляПупс
Якого? Чоловіку 50, це не надовго.
По ньому не скажеш
А ось і я• 11 июня в 20:55
Ответ дляXвостокрутелка
У 35 років гори зверне, ага. Ось все автора чекав, щоб звернути.
Помилуйте мадам
• 11 июня в 20:55
Ответ дляФляшунька
Для початку скільки вам років?і до кого у вас є почуття?
Почуттів нема
Але розумію, що перший вигідніший варіант
Почуттів нема
Муууумие• 11 июня в 20:55
Сложно судить, мало вводных данных, но второй без денег вам быстро разонравится.
И сколько вам лет?
Пупс• 11 июня в 20:55
Ответ дляПомилуйте мадам
По ньому не скажеш
Ви щось про фізичне старіння взагалі чули?
Помеха справа• 11 июня в 20:56
Берите первого. Член на вкус у всех одинаковый, а уровень жизни может отличаться.
Xвостокрутелка• 11 июня в 20:56
Ответ дляПупс
В 35 він вже мав це зробити.
Нічого нікому він не мав. Є люди, яких влаштовує зп 20 наприклад і вони живуть в своє задоволення на відміну від тих, хто ганяється за грошима
Помилуйте мадам
• 11 июня в 20:56
Ответ дляПупс
Навіть тут пишуть, що у багатьох і в 60 ще ого го
Фляшунька• 11 июня в 20:57
Ответ дляПомилуйте мадам
Почуттів нема
Думаю,що 15-завелика різниця,декілька років і 50-річний вже дід,а ви молода жінка.старіти краще буде з 35-річним
Пупс• 11 июня в 20:57
Ответ дляА ось і я
До того ніколи було. То мама не пускала, шапку заставляла одягати, шмарклі витерала, то Овен був у Стрільці.
Творю чудеса• 11 июня в 20:57
Ответ дляА ось і я
Ну да, в 35 ничего не достиг и , наверное, не стремится, не перспективный. Будет только по ушам ездить о своей любви и продолжать плыть по течению, ничего не делая. Второй тоже, если не любит, то вряд ли будет в вас вкладываться. Автор, ищите третьего .
Пупс• 11 июня в 20:57
Ответ дляXвостокрутелка
То на який він автору потрібен, якщо його задоволення 20 тисяч?
Муууумие• 11 июня в 20:58
Ответ дляXвостокрутелка
Ага... 🤦♀️
Нормальный мужик знает, что ему надо зарабатывать и без влюбленностей, а нищеброд по началу будет стараться, а потом когда страсти стихнут, спихнет все на женщину