Кондуктор троллейбуса• 11 июня 2025
Допоможіть знайти виго!
Планували ввечері посидіти х чоловіком, але я випадково пригубила, потрібно до 23:00 відкупити, де можна знайти? Київ
Червона рута• 11 июня 2025
Ответ дляБезлім на все
фото
Дивна амплітуда якась, судячи з останнього абзаца
Червона рута• 11 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я вирішила нічого не відкупляти, просто чесно сажу чоловіку, що вино випадкоао розбила.
Сьогодні тема була про пилосос, там його так хвилили, казали, що після нього, хоть підлогу облизуй.
Так от, якщо скажете, що розбили пляшку, то вимагайте від чоловіка ще й такий пилосос
Червона ікорка• 11 июня 2025
Ответ дляБлиск думки
Вы ещё и ходите?
Так это ж после встречи с доктором
Безлім на все• 12 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Випадково розбила собі в горло.
І війками так махайте-махайте.