Фокус-Покус• 12 июня 2025

Оформити бронь

Чоловік не оновлював дані, засів дома. Колись був обмежено придатним. З´явилась можливість піти на роботу, де бронюють працівників. Чи зможуть його забронювати, якщо він порушував мобілізаційні правила?
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Не сваряться. Як думаєте, є сенс робити це чи сидіти тихенько дома?
Анонимарик• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Вы уже уходите?)
Савечицы абыкнавенные заступили на смену, сейчас всем советов натолкают, ожидайте
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ні,залежить від роботодавця.В нас 13 хлопців закрили в Деснянському,виписали 6м повістки після ВЛК,і не випускали.Керівництво сказало ні в якому разі нічого не підписувати.Сиділи до 8ї вечора.Керівник підприємства поїхав в наше міністерство,і там все владнав.Деснянське ТЦК були злі як собаки.Довелося відпустити всіх.Тепер бронь в нас дає Печерське ТЦК,де зареєстроване наше підприємство,а не Деснянське,де знаходиться.
Вашому керівництву велика шана, вперше чую про таку турботу, хлопцям пощастило. У колеги кум влаштувався на НП, пообіцяли бронь,пропрацював місяць, бронь не отримав, але ж його подали у звіті прийнятих до ТЦК, отримав повістку, тепер в розшуку.
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
А через резерв можна взяти направлення на влк? Щоб не показуватись в тцк?
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Вот в это я больше поверю)
Анонимарик• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Ну это вам решать. Просчитайте ожидаемую зарплату, расходы на адвоката.
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А зачем вам направление на влк?
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
А зачем вам направление на влк?
Він був обмежено придатним. В любому випадку пошлють проходити. А так самому пройти, без візиту до тцк
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
У вас такая последовательность
1. Снять розыск
2. Обновить данные
3. Пройти влк, для оп это обязательный шаг
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Спробуйте з адвокатом проконсультуватися, у них є й супровід на влк, можливо якусь слушну пораду чи допомогу запропонує.
Анонимарик• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Наказ 402 читали? Есть там ваш диагноз?
мистерЛяпсус• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
краще сидіти тихенько вдома.
бо сьогодні є робота і бронь, а завтра невідомо шо з роботою і які нові закони приймуть стосовно броні і тп, а вже засвітиться.
і при такій ситуації навіть нема гарантії шо отримає ту бронь раніше за повістку
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А він не пройшов ВЛК до 04/06 і що має в резерві, який статус, щось змінилося ? У колеги чоловік з такою ж ситуацією, поки ’сидять’ але там і варіантів роботи з бронюванням немає.
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Не пройшов. Взагалі на дні від початку. Повісток не було, резерв не встановлював на телефон.
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Скорее всего в розыске, к сожалению
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Скорее всего в розыске, к сожалению
Якщо встановити резерв, засвітиться?
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Пишуть, що можна, але чи потрібно ? А немає знайомих, хто міг би по Обергіу перевірити чоловіка статус ?

https://kadroland.com/news/4672-yak-oformiti-napra...
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Якщо встановити резерв, засвітиться?
Да
И данные вам не дадут обновить
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза

А так можна?
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Но! Если не в розыске, то обновляйте данные через резерв и подавайтесь на бронь
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Да
И данные вам не дадут обновить
Тобто тільки в тцк іти?
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Тобто тільки в тцк іти?
Если розыск, то к сожалению так
Или искать решал
автор Фокус-Покус • 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
А як ще можна узнати чи в розшуку?
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А так можна?
А тут должны быть связи в полиции (пишите знакомому полицейскому и он проверит)
ТихоЯ• 12 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Мій товариш працює на нп,отримав бронь навіть без походу до тцк,коли йому виповнилося 25,але він там з 18 років працює. НП норм вміє,якщо захоче.
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А так можна?
Про Оберіг ? Ну так, поліція точно має доступ до системи, можливо адвокати, що само по собі непоганий варіант. Гляньте на ФБ дівчину адвоката, у них є платні консультаціїї, вона мені дуже подобається, все досить доступно і чітко роз´яснює.
https://www.facebook.com/advocat.tarasenko?locale=...

Адвокат Дар´я Тарасенко
12 октябрь 2023 г. ·
❓ЯК ОТРИМАТИ НАШУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
Нагадуємо, що військовослужбовці можуть отримати консультацію одного з наших адвокатів безкоштовно.
Для всіх інших вартість консультації складає 700 грн.
🙋В якому форматі проходить надання консультації?
☎️В телефонному режимі. За необхідно можна зв´язатись через телеграм, вайбер тощо.
🙋Що включає в себе консультація?
👉З´ясування вашої проблеми і поради щодо подальших дій. За потреби ми також скидаємо зразки заяв (з тих, які я оприлюднювала на цій сторінці). Якщо необхідне подальше складання від вашого імені, наприклад. скарги чи позову до суду. - вартість цих послуг ви обговорите із адвокатом окремо в процесі консультації.
🙋Як записатись на консультацію?
☎️Подзвоніть на номер 050-215-05-51 або напишіть на цей же номер у вайбер чи телеграм.
іронічна антитеза• 12 июня 2025
Ответ дляТихоЯ
Навряд чи НП має ліміт на 100% бронювання, а комусь же потрібно бути в числі тих 50%, за рахунок яких бронюють інших. Ну і стаж у вашого знаймого гарний на НП, добре, що цінують, у них зараз одна молодь працює переважно на відділеннях.
Украиночка• 12 июня 2025
Опять шоколадно мертветчуковские троли ночные темки сочиняют
Душка-свекрушка)))• 12 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Для такой схемы нужны очень хорошие связи. Видимо, у вашего руководства они есть)))
Потому, что сейчас всем, кто попадает в тцк без отсрочки, брони и тд, выдают боевую и вперед.
Я такая - жду трамвая• 12 июня 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Висока ймовірність. У нас в місті вже було декілька таких випадків. Бажано щоб роботодавець допоміг і посприяв тому щоб все пройшло нормально. Подробиць не знаю, але знайомий працює в епіцентрі, був у розшуку, а нещодавно йому зробили бронь, чи то до кінця року, чи до зими. Пишу одразу, що я в курсі про воєнний стан який продовжують кожні три місяці, але в епіцентрі хлопцям подавали броні на довгий період часу.
На время военного положения дают отсрочку, бронь не зависит от этих 90 дней