Фокус-Покус• 12 июня 2025
Оформити бронь
Чоловік не оновлював дані, засів дома. Колись був обмежено придатним. З´явилась можливість піти на роботу, де бронюють працівників. Чи зможуть його забронювати, якщо він порушував мобілізаційні правила?
ПАЦАНКА О• 12 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
Получается у него как у усыновителя нет отсрочки? Или он усыновил ребенка жены, а не из ДД?
Він усиновлювач з дружиною дитини з ДД. Відстрочка дається на три місяці, Подає документи, місяць чекає броні і два місяці з бронню. І так по кругу.
Але цец місяць поки чекає, сказали в районному ТЦК по Києві менше шастати, бо в іншому районі можуть забрати