Фокус-Покус• 12 июня 2025
Оформити бронь
Чоловік не оновлював дані, засів дома. Колись був обмежено придатним. З´явилась можливість піти на роботу, де бронюють працівників. Чи зможуть його забронювати, якщо він порушував мобілізаційні правила?
СирОжино пирОжино• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А як ще можна узнати чи в розшуку?
Так встановіть же той резерв +. Там буде видно. Чого Ви боїтеся? Якщо в розшуку той без резерву він є в базі. Якщо ж ні, оновите дані, почнете робити бронь, пройде без проблем! Влк! І все буде добре. Що ж Ви втрачаєте?
Анютины ласки• 12 июня 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Висока ймовірність. У нас в місті вже було декілька таких випадків. Бажано щоб роботодавець допоміг і посприяв тому щоб все пройшло нормально. Подробиць не знаю, але знайомий працює в епіцентрі, був у розшуку, а нещодавно йому зробили бронь, чи то до кінця року, чи до зими. Пишу одразу, що я в курсі про воєнний стан який продовжують кожні три місяці, але в епіцентрі хлопцям подавали броні на довгий період часу.
Здається там на рік дають
Анютины ласки• 12 июня 2025
Встановіть резерв і дивіться, може він не в розшуку. Від того що вставновлений резерв гірше не буде. В мене знайомий бояться встановити резерв і всеодно на вулиці забрало тцк, а думав, що як не має резерву то не знайдуть.
Не худа ні разу• 12 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Приходить в ТЦК, там його знімають з розшуку)
там його знахрдять
Не худа ні разу• 12 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Не потрібно ВЛК для бронювання, мають бути оновлені дані.
для зняття з розшуку і постановки на облік, що є передумовою бронювання потрібна влк
В шоколаде• 12 июня 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Для такой схемы нужны очень хорошие связи. Видимо, у вашего руководства они есть)))
Потому, что сейчас всем, кто попадает в тцк без отсрочки, брони и тд, выдают боевую и вперед.
Тут скоріше була важливість самого підприємства і конкретних робітників.Бо виконуємо і держзамовлення і працюємо на іноземців,тобто приносимо країні валюту.Підприємство специфічне,таких всього два в Україні,і спеціалістів навчають вже конкретно на місці,бо такого обладнання ніде більше немає.Років 5-7,щоб ти став працювати самостійно,а не помічником.Ну й так,ви мабуть праві.З міністерства досить часто бувають в нас люди,контролюють виконання і терміни,допомогають вирішити проблеми з доставкою/розмитненням сировини,бо під час війни це дуже важко робити оперативно.
Полюю на дрони• 12 июня 2025
Всі обмежено придатні обов´язково повинні пройти влк ( вже в котрий раз) і вирішать або придатний або ні . Там до якогось числа ця постанова .
ПАЦАНКА О• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Сейчас фишка такая, что в междубронье они и выписывают все повестки. Есть пара примеров
Ге тільки приклади. Моєму брату рряими текстом сказали хлопці в ТЦК/ від устновлювач/ у міжбронні тобі можуть виписати повістку, особливо у інших ТЦК районів/ це Київ.
Тому вже місяць сидить вдома зараз і чекає броні як усиновлювач. І така процедура вже рік. 1 місяць чекає і два бронь і так по кругу.
Ласковая_львица• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Не сваряться. Як думаєте, є сенс робити це чи сидіти тихенько дома?
То есть поставить резерв и увидеть статус вы даже не будете пробовать?
Ну тогда пусть сидит конечно...
Кушает хорошо, спит спокойно, ни на что не жалуется? 😆
Ну тогда пусть сидит конечно...
Ласковая_львица• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
А через резерв можна взяти направлення на влк? Щоб не показуватись в тцк?
Да, через резерв можно взять направление.
У меня так начальник недавно делал.
Правда заносил результаты уже лично в тцк.
У меня так начальник недавно делал.
Приму в дар• 12 июня 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Получается у него как у усыновителя нет отсрочки? Или он усыновил ребенка жены, а не из ДД?
Прокачую сідниці• 12 июня 2025
Автор, кого вы тут слушаете
Все кто не обновил данные ещё год назад автоматом в розыске
Все кто приходит добровольно в тцк и говорит об этом автоматом в розыске и дальше начинается веселье
Не устанавливайте ничего
Вариантов у вас два: либо начальство мужа где предлагают работу имеет связи в тцк и тогда говорят его порядок действий, пусть узнаёт у них
Оформление брони невозможно без обновления данных и участия тцк
Либо продолжать сидеть дома
Имейте в виду, что брони эти сегодня есть завтра нет, а мужчина уже все данные на блюдечке им отнес
Не устанавливайте ничего
Либо продолжать сидеть дома
Сизоока бестія• 12 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
дані не вважаються оновленими без влк
Это не так.
Мой муж обновил данные без прохождения ВЛК.
Сизоока бестія• 12 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ні,залежить від роботодавця.В нас 13 хлопців закрили в Деснянському,виписали 6м повістки після ВЛК,і не випускали.Керівництво сказало ні в якому разі нічого не підписувати.Сиділи до 8ї вечора.Керівник підприємства поїхав в наше міністерство,і там все владнав.Деснянське ТЦК були злі як собаки.Довелося відпустити всіх.Тепер бронь в нас дає Печерське ТЦК,де зареєстроване наше підприємство,а не Деснянське,де знаходиться.
У вашего руководителя просто волосатая жирная лапа, раз есть связи с министерствами и воздействием на ТЦК.
Сизоока бестія• 12 июня 2025
Ответ дляФокус-Покус
Він був обмежено придатним. В любому випадку пошлють проходити. А так самому пройти, без візиту до тцк
Автор, если мужу реально нужна эта работа, то делайте так.
Установите Резерв.
Обновите данные.
Дождитесь, когда подтянется ВОД.
И бронируйтесь.
Всё это можно сделать без похода в ТЦК.
Установите Резерв.
Обновите данные.
Дождитесь, когда подтянется ВОД.
И бронируйтесь.
Всё это можно сделать без похода в ТЦК.
Патика-мотика• 12 июня 2025
Щодо ВЛК. Мій брат нещодавно проходив ВЛК, хоча броню отримав ще на початку року, яка дійсна до кінця 25-го. Проходив увесь їх відділ (ті, хто не мав ВЛК). На роботу поприходили повістки. Вони це робили через резерв+ без відвідування ТЦК.
Є інший приклад, знайомий теж заброньований до кінця року, але ВЛК не проходив.
Проходив повз• 12 июня 2025
’Резерв+’ це просто морда до реєстру, від встановлення якої крім ліпшого розуміння ситуації наслідків не буде.
Відсутність повісток за весь цей час звучить досить малоймовірно, хоча і можлива якраз як наслідок не-оновлення даних... в будь-якому випадку треба спершу дивитись статус, якщо не розшук - є коротке вікно, у яке можна все хутко оформити
Ручки-Крючки• 12 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Це вже зовсім інше питання.
Можна спробувати самому офіційно, з´явитися, пройти влк... Але це ризиковано.
Можна спробувати через адвокатські запити, або судового позову - це не дешево, ціни не підкажу.
Можна за гроші, зараз колега намагається це зробити але цінники різні - середній в районі 2т.
грн или дол?
Анонимарик• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
А тут должны быть связи в полиции (пишите знакомому полицейскому и он проверит)
Муж автора Резерв не ставит, чтоб не засветиться. А вы Обериг предлагаете. Так он быстрее замаячит, там отслеживается, кто подал запрос и по какой причине.
Все такие специалисты тут, потрындеть.
Святатабожа• 12 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
оновити дані, пройти влк. але є ймовірність шо заберуть одразу після проходження влк
Це все треба робити з адвокатом, який спочатку отримає офіційне підтвердження на відстрочку , а після цього вже ВЛК.
Святатабожа• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Ничего страшного, некоторые в это время берут больничные на это время, которые адвокаты пересылают в ТЦК
Патика-мотика• 12 июня 2025
Ответ дляАнонимарик
Все такие специалисты тут, потрындеть.
Реально засвітиться?((
В моєї подруги в чоловіка було лише приписне і він через знайомого поліцейського дізнався, що в розшуку. За словами того поліцейського, перевірити чоловіка подруги можна було, коли вони на патрулюванні були і пробивали того кого вполювали і паралельно цього глянули. На істину не претендую, переказую зі слів подруги.
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляСвятатабожа
Уже больничные не освобождают от похода в тцк
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляАнонимарик
Все такие специалисты тут, потрындеть.
Давайте по порядку. Где замаячит? Кто отслеживает?
Что вы рассказываете того, чего нет)
Приму в дар• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Что вы рассказываете того, чего нет)
контрразведка тцк :)
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
контрразведка тцк :)
Конечно)
Именно этого чувака только и пасут, когда же он совершит ошибку и отсветится в резерв и запросах в обериг)
А там его уже по жпс вычислят 😂
Приму в дар• 12 июня 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Конечно)
А там его уже по жпс вычислят 😂
Не, ну теоретически, такие запросы могут вноситься в отдельную базу, которую например раз в месяц будут просматривать.
Анонимарик• 12 июня 2025
Ответ дляПатика-мотика
Реально засвітиться?((
Каждый раз проверки человека фиксируется.
Но бывают и нюансы.
Вот тут ниже специалист в чате, он лучше меня вам расскажет🤣
Но бывают и нюансы.
дякую аж підскакую• 12 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
Имели дело с оберегом, но про такое не слышали. Запросы фиксируются - это факт. Посмотреть историю можно или по человеку, которого ищут или по человеку, который ищет.
Уверена, что есть отчеты для высшего руководства (но там оперируют цифрами: количество запросов за день/неделю/месяц, количество поданных в розыск, количество снятых, задержаний и тд)
До самого нижнего уровня, что именно этого человека пробивали можно опуститься только по прямой наводке) но там я думаю, что если зададутся целью найти, то обязательно найдут