фан L.O.S.T.• 12 июня 2025
Зрада. Тупік
чоловік служить, приїхав у відпустку, про яку мені не повідомив. Взяв у моєї матері ключи від МОЄЇ квартири та привів туди якусь повію
Я йому на наступний день після приїзду зателефонувала, бо мати думала що він поїде до мене та сказала про це запізно.
Так ось, слухавку взяла ця тёлка та
сказала, що я телефоную «його дівчині»
Після цього, я поїхала в ту квартиру, побачила її грязні шмотки, запхала все їй в сумку разом із їх хлібом/майонезом/ свічками/кіндерами та викинула на вулицю
Зателефонувала їм щоб вони забрали свої шмотки та надали мені ключі.
Прийшли обидва довольні за ручки трималися. Я набила рила їм обом, проте мій чоловік хватав мене за горло та матюкав за те, що я їх обзивала. Назвав мене диркою і не тільки
Дуже сильно вплинула на мене ця
ситуація, він завжди був опорою, ніколи в житті навіть не використовував при мені мати, не те щоб ще й обзивати мене.. а її шмотки у мене вдома та її довольне рило.. дуже мені боляче
Розгублена
Так ось, слухавку взяла ця тёлка та
сказала, що я телефоную «його дівчині»
Дуже сильно вплинула на мене ця
Розгублена
Щебетуха• 12 июня 2025
Ответ дляНеваляшкина
Вигадали?
Не, из тредс скопировали, видела там пару дней назад