Чудо в декрете• 12 июня в 08:28
Health24 чи Helsi
В чому різниця? Через яку краще записуватись і бачити діагнози. Якою ви користуєтесь?
Ще питання, якщо це державні додатки, ну типу як Дія, то чому їх декілька, а не одна, як дія....не зрозуміло(
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня в 08:39
Корисуюся тою, якою користується потрібна мені поліклініка. Для сімейного хелсі, для спеціалістів хелс24
Холодная каша• 12 июня в 08:42
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Да, якусь фігню зробили, розділили. Нахіба?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня в 08:43
Ответ дляХолодная каша
Це все схеми за відкати.
Холодная каша• 12 июня в 08:43
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це все схеми за відкати.
Та зрозуміло, в нас по іншому і не працює
Чудо в декрете
• 12 июня в 08:50
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Поліклініка використовує і ту, і ту, бо є можливість записатись і там і там до них. Просто думаю, напоркуа їх дві. Як то кажуть все для людей, через пів року треба буде ще записатись до когось і сиди думай, де я зареєстрована, який там пароль, ну блін, бо попросило пароль наче від мого банківського рахунку, не менше 8 знаків, латинські літери і великі і малі...капець просто якийсь. Нащо так плутати людей?
Ответ дляЧудо в декрете
их не две - их пара десятков
Слоник-тоник• 12 июня в 08:54
Ответ дляЧудо в декрете
Можете записываться через регистратуру
ВерСаСе• 12 июня в 09:23
мені теж не подобається ця система. зараз взагалі направлення не відображає....
Слоник-тоник• 12 июня в 10:11
Ответ дляВерСаСе
Діюче направлення не відображається? А смс приходила на нього?
ВерСаСе• 12 июня в 10:15
Ответ дляСлоник-тоник
не пам´ятаю. але лікар скрін прислала зі свого компу. там воно є і я так записалась. не зручно дуже
Чудо в декрете
• 12 июня в 11:25
Ответ дляСлоник-тоник
Можете записываться через регистратуру
Хм...в наше діджітал життя? Ви з якого часу?)
Чудо в декрете
• 12 июня в 11:26
Ответ дляAlex_Kri
их не две - их пара десятков
Ще гірша ситуація. Нащо....
Слоник-тоник• 12 июня в 11:27
Ответ дляЧудо в декрете
Я писала не Вам, а той, якій не подобається створювати паролі