Пузата Хата• 12 июня в 11:24

Козин, где ищете репетиторов?

Ребенку нужен репетитор с англ мови. Низкая мотивация и проблемы с удержанием внимания.
Искать в Киеве или сразу доп школу? Нестандартные варианты мб, какие?
Стоимость?

Благодарю за варианты
дамаАмстердама• 12 июня в 11:24
я всех репетиторов на олх ищу
занятия онлайн
от 250грн/час
НаБалКоніХодять• 12 июня в 11:25
Я своих нашла на Буки
Пацаааааааан• 12 июня в 11:33
Онлан заняття, тоді репетитор будь де може бути. Знайома дівчинка, з села, навчає дітей в Канаді.
Англійська в моєї дитини репетитор жіночка совєцкой закалки, спочатку плакали всі і ми з чоловіком. Але коли втягнулися, то пішло як по маслу. Вчить одночасно по різних книжках, дивиться по дитині, що коли давать. Я вибрала її, бо знала, що в колеги діти, які навчались в неї просто в школі ( без доп занять), добре знали мову.
Але контакти не питайте не дам, бо в неї і так вже по 350грн, не зочу, щоб через наплив клієнтів ще дорожче стало
Дона Ко Ко• 12 июня в 11:56
В Конче есть репетитор. очень классная. моя к ней ходит. приезжайте к ней как вариант
Зоркая Зорро• 12 июня в 12:33
Ищите офлайн . Ваш ребёнок не сможет заниматься онлайн
KikoMilano• 12 июня в 13:19
Беру дітей і дорослих, 400 грн година