Точная копия плова• 12 июня в 13:06
Ідентифікаційний код для дитини
Добрий день ! Дитині 3 місяці тому виповнилось 14 років ! Скажіть, чи можу я зробити їй ідентифікаційний код ? Чи спершу їй потрібно отримати паспорт , а потім самостійно йти за кодом ? Знаю, що до 14 років батьки можуть зробити код , а ось після 14 незрозуміло!
На циголках• 12 июня в 13:08
Я меншій робила окремо їй 9, а сину 14, то сказали разом з паспортом зроблять
Пацака-задирака• 12 июня в 13:17
Ответ дляСлоник-тоник
код до паспорта или вместе можно делать, после нет
чого це не можна після.
в податкову з дитиною, ID картою і свідоцтвом, і на всякий випадок ще взяти паспорт і код того з батьків хто піде з дитиною в податкову
Слоник-тоник• 12 июня в 13:18
Ответ дляПацака-задирака
чого це не можна після.
Для ID карты он нужен, без него не сделают карту.
Ніколи не збрешу• 12 июня в 13:25
Ответ дляПацака-задирака
чого це не можна після.
Як вам ID без кода зробили?
Аль де Барановна• 12 июня в 13:27
Ответ дляНіколи не збрешу
Для паспорта потрібен код. Його робити максимум два дні
не нужен. Вот недавно ребенок получал, формулиовка звучала как ’давайте код, если он есть’. Никакого ’без кода документы не принимаем’
ТочноБудет• 12 июня в 13:30
Ответ дляСлоник-тоник
Сделают
Сарафанное радио• 12 июня в 13:31
я дитині робила ІН в місяць, а ви за 14 років питаєте. Звісно, що можна
Розвідка Маші• 12 июня в 13:39
Ответ дляСарафанное радио
до 14 років так, а потім потрібно пред´явити паспорт, який в 14 років робиться
Голубка миру• 12 июня в 13:40
Ответ дляНіколи не збрешу
Для паспорт код нужен ’за наявності’
Если его нет, то код миграционная служба сама возьмёт в налоговой. Но тут должно быть соблюдено одно условие: у ребенка должна быть прописка соответственно вытяг с места жительства
пс: мы за границей и вытяг не получилось взять; ид-карта просто без ИНН
Українська зірочка• 12 июня в 13:45
Ответ дляАль де Барановна
Так, на сайті міграційної служби теж код не фігурує.
Ms. Анонимная• 12 июня в 13:59
Якісь клоуни вже й очі позатуляли
Телепні навіть не знають,навіщо дітям може знадобитись код.
пАлАвинкА• 12 июня в 15:19
Ответ дляАль де Барановна
Мой тоже недавно получал. Они там оформили сразу и код и в несли в паспорт
Отжигающая• 12 июня в 15:52
Ответ дляРозвідка Маші
Не ганьбіться. Дитині виповнилось 14 р.
Зробили код, потім подали доки на ID