Цветов Мне срочно• 12 июня 2025
Сколько нужно зарабатывать в Киеве, чтобы смочь позволить себе каждый день
Завтракать, обедать и ужинать в хорошем ресторан, хорошей едой ?
Цветов Мне срочно
• 12 июня 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Если не секрет, кем работать будете? Реально 500 + т это очень хорошая ЗП 👍
Айти сфера
Хитрушка-чекушка• 12 июня 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Айти сфера
Хм, месячная ЗП больше 10 т евро? Однако
Ответ дляЦветов Мне срочно
Почему понты? Если готовить человек не любит и не хочет , а нравится с комфортом посидеть в хорошем, уютном месте ? Или все , что вы не можете себе позволить является для вас понтами?
Трижды в день без выходных?
Работать вам будет особо некогда) добраться до ресторана, заказать, дождаться, поесть, счет, обратная дорога… и скоро пора выдвигаться на следующий прием пищи))
Рассказница• 12 июня 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Нет, ну это если только жить или работать в доме где ресторан.
Да, проверено
Околовита• 12 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
Це ж проста математика, легше , ніж завдання НМТ: дано 1 раз поїсти в середньому ресторані - 1500 грн, знайдіть, скільки треба грошей на місяць, якщо харчуватись в ресторані 3 рази на день щодня.
Відповідь: 1500*3*31 = 139500 грн
Півтори штуки? Це фуагра чи що? Звичайна їжа у двічі дешевша
Можна швидко і легко порахувати. Сніданок 250-300 + обід/ланч 300-500 + вечеря 400-700 + якісь перекуси = близько 1-2тис на добу. Тобто 30-40тис на місяць. Ну і самі далі вже вирішуйте при якій зп вам буде комфортно витрачати таку суму на їжу. Орієнтовно десь від 200к.
Інше питання, що це не дуже раціональна витрата з точки зору фін грамотності)
Дадосвидания• 12 июня 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Айти сфера
Працюю в ІТ більше 15 років, зараз - техлід.
500 тис грн / місяць - це ви або фантазуйте, або на 3-х проектах одночасно, але тоді ні сил, ні часу на їжу в ресторанах не залишається
Дадосвидания• 12 июня 2025
Ответ дляОколовита
Ну, раптом у автора гарний апетит - перше, друге, десерт, компот в ресторанах класа середній+
Околовита• 12 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
Харчуюсь в закладах з дебільшого і подорожах. На двох з сином 1000 самий більший чек.а загалом менше . Але ми скромні. Мені достатньо одного блюда.