Пригощаю кашею• 12 июня 2025
Вибачте, а що це за послуга в комуналці? Що буде, якщо не заплатити?
Плачу одразу через приват . Раніше було 500, потім 1000, тепер 1400. Що за маячня? У мене звичайна хрущовка, не жк. За що така сума?
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ дляКоролеВешна
Якщо б ви цікавилися справами дома - то знали б, що мешканці можуть вибрати собі любу керуючу компанію даже якщо вони не створили ОСББ.
У мене роботи немає по вашому? Чи дітей? Як буду на пенсії то цікавитимусь справами дому. У нас навіть чату немає
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
Малоймовірна сума для хрущовки, що обслуговується звичайною районною керуючою компанією. Припустимо, ваш метраж метрів 50, середня ціна за метр у кк міста 13 грн., це приблизно 650 грн. має бути. Дивіться паперову платіжку
Київ
Ноу коммент• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Ну вообще это нормально для взрослого человека, интересоваться куда идут его деньги. Это часть взрослой жизни
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ дляНоу коммент
Я і цікавлюсь
Мене тут повчати не треба. Я у вас питаю конкретно відповідь на запитання
Ноу коммент• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я і цікавлюсь
Ви у мене питаєте за що ВАМ приходить платіж?))) Я ж Вам не мама, щоб розказувати за що Вам поставили таку оцінку))
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ дляНоу коммент
А, ну ясно, ви язиком поляпати. Гарного вечора
Ноу коммент• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Ви не пробували спитати у керуючої компанії, за що така сума? Чи це я повинна подзвонити і усе для Вас дізнатись?
ДА да да• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я і цікавлюсь
Никто Вам не скажет за что, конкретно в Вашем случае, Вы должны заплатить. Даже у соседних домов могут быть разные управляющие компании или ОСбб, соответственно, и счета будут разные.
Вы в праве с них же(с КП) и потребовать отчёт за что такие суммы и что было сделано/не сделано за Ваши же деньги.
Молчавочка• 12 июня 2025
І, до речі, хіба ви мали вже 5 червня платіжку за травень? Чи не зарано? Можливо, за квітень?
КоролеВешна• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Так ви нічим не цікавитесь…..
Значить - платіть першому зустрічному.
Доречі: я теж працюю, і діти в мене є. Ще і собака є. Але якщо я хочу на чомусь з економити. - то беру і розбираюсь в питанні.
Значить - платіть першому зустрічному.
Ондатрова шуба• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Але ж не 1500 грн
так может то за несколько месяцев долг?
поговорите с соседями, сколько у других и за что
Ондатрова шуба• 12 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Туди входить багато чого - освітлення підʼїздів, прибирання підʼїздів та прибудинкової території, поточний ремонт будинку та прибудинкової території, обслуговування ліфтів(за наявності) і подібне. Ну і зп директора(керуючого), бухгалтера, сантехніка, електрика і т.д.
у нас ЖЭК 20 лет нихрена не делал, запустили дом до ужаса, когда пришел ОСББ и провели аудит - все были в шоке от запущенности коммнуникаций и пр.
Сейчас платим ОСББ по 460 грн. - у потихоньку разгребаем проблемы.
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ дляОндатрова шуба
так может то за несколько месяцев долг?
Я плачу кожен місяц без винятків
Ондатрова шуба• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я плачу кожен місяц без винятків
Тогда звонок бухгалтеру управляющей компании решит ваши загадки
175см55кг19лет (она)• 12 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Але ж не 1500 грн
Да это у вас накопилось за пару месяцев.
175см55кг19лет (она)• 12 июня 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Ну смотря какая цена за кв метр
В Киеве 12.40 грн. за квадратный метр.
У меня 51 м.- получается 362 гривны.
У автора либо царские хоромы, либо накопилось за пару месяцев.
У меня 51 м.- получается 362 гривны.
Пригощаю кашею
• 12 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я в цьому місяці вже тисячу їм заплатила
Ручки-Крючки• 12 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
В Киеве 12.40 грн. за квадратный метр.
У меня 51 м.- получается 362 гривны.
12,4*51 - точно 362 грн?) у меня однушка 36,6 и я за нее 500 грн плачу в Жек, пригород
175см55кг19лет (она)• 12 июня 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Вы правы - случайно нажалась другая цифра.
Плачу 632грн.- цифра из бумажной квитанции.
Автору бы тоже не помешало не скриншотоы из интернета делать, а посмотреть квитанцию которая приходит по почте - всё сразу станет понятно.
Ручки-Крючки• 12 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Кстати да, в квитанциях есть же расшифровки
Молчавочка• 12 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
В Киеве 12.40 грн. за квадратный метр.
У меня 51 м.- получается 362 гривны.
Це не ви автору платіж нарахували?))
Послушная• 13 июня 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Вам правильно написали, подивіться паперову платіжку, чи співпадає сума. У цьму році підняли ціну за 1 кв.м, з березня здається, але вже 3 місяці суми однакові.
Пригощаю кашею
• 13 июня 2025
Ответ дляПослушная
Дякую