Колгоспниця• 27 мая в 20:03
Хто нещодавно робив ремонт у ванній, в яку ціну він Вам обійшовся?
Маю 200 000 грн. І маю ванну в якій нічого немає. Мені може вистачити цієї суми щоб зробити її, чи ні і ще збирати гроші? Бо сьогодні задала це питання місцевому спеціалісту, але не хотіла називати суму яку маю, то відповів що нічого казати не буде і всі ціни є в інтернеті) Зустрілися два секретні агента)))
Ванна 12 квадратів. Там окремо мають бути душ, окремо ванна, умивальник, унітаз, пральна машина. Нічого з цього ще не куплено.
Шотуткоїться?• 27 мая в 20:06
Тільки бюджетно, з урахуванням кількості сантехніки , яку потрібно купити. Бо це не тільки ванну, а сумісний санвузол
Черный Ловелас• 27 мая в 20:06
смотря какая ванна какая стиралка, есть стиралка стоит 10к есть стиралка стоит 40к, ванна есть 10к есть 50к.
Это как в фильме.
Замріяна• 27 мая в 20:07
Площа велика, то ж залежить від того, що буде на стінах
На меблі і техніку вистачить звичайно
Колгоспниця
• 27 мая в 20:07
Ответ дляЧерный Ловелас
Это как в фильме.
Не найдешевше, але і зрозуміло що не дороге. Середній сегмент.
Мания-Величия• 27 мая в 20:08
Ответ дляКолгоспниця
200тыс на 4-5 квадрат идет, на ваши 12 ну надо 8 баксов
Колгоспниця
• 27 мая в 20:09
Ответ дляМания-Величия
Ось це вже щось близьке до суті, те що і хотіла розуміти.
Хочу барабульки• 27 мая в 20:13
Я в шоці..це так дорого? Кафель покласти 200 тис 5 кВ метрів...жахіття. Зараз піду на олх дивитись , відпишусь
Колгоспниця
• 27 мая в 20:15
Ответ дляХочу барабульки
На ОЛХ є пропозиції від тих хто робить ванні кімнати? Не знала що там можна подивитись. Але у мене маленьке місто. Знайшла двох майстрів і у обох велики літерами написано що у них дорого і якісно.
Я не в теме• 27 мая в 20:17
Ответ дляКолгоспниця
Це взагалі далеко від суті.
Бо що на 5 м², що на 12м² - сантехніка одна й та сама.
Ви ж не будете ставити 2 унітаза, тому що у вас метраж більший.
Єдине, що площа плитки більша, але не на 5тис$, і в 200тис цілком можна вкластись.
Ви майстрів питайте, а не тутешніх ’королевішн’
Колгоспниця
• 27 мая в 20:22
Ответ дляЯ не в теме
Це взагалі далеко від суті.
Так спитала сьогодні одного зі свого міста, а у відповідь написав дурню, що нащо це я ціни його рознюхую, що хочу найти когось дешевше, то щоб і йшла в інтернет ціни дивитись. Зрозуміла що з таким я точно не спрацююсь. Ще один лишився кого знаю що робить ванни, от думаю що і як у нього питати.
ВсеПроВсехЗнаю• 27 мая в 20:23
Ответ дляКолгоспниця
Да. Не складуть собі ціни зараз
Гигиенишвили• 27 мая в 20:23
Сначала бы примерно выбрали что хотите и отминусуйте от суммы.
Не забудьте светильники, краны и всю мелочь учесть. Работу сантехника, електрика по надобности.
Плитка: зависит от формата(60*60 дешевле, чем больший или меньший формат - дороже), наличия углов под 45, полок или ниш из плитки, декора и мозаики.
Душ: поддон, конверт?
*Кто-то может посчитать недорого, но потом доп.работы выйдут в ещё такую же стоимость.
Душ: поддон, конверт?
Хочу барабульки• 27 мая в 20:26
Ответ дляКолгоспниця
Тільки що зайшла на сайт Епіцентру і відібрала по фільтрах з добрими відгуками плитку, середня ціна від 700 грн до 1500 грн м квадр. У вас 12 квадратів, ну купіть тої плитки 12*1500=6000 грн, є плитка і по 5000 грн метр кВ і більше, то вже для багатіїв. Ну добре купити буржуйської плитки навіть по 5000*12=60000 грн. Подивилась, навіть у Києві є бригади,що кладуть плитку від 400 грн до 1000 грн за метр. То у вас мале місто, буде десь по 700 грн за метр. 700*12=8400 грн. Ще й на машинку, ванну, умивальник залишиться, дзеркала, шкафчики) по середньому сегменту.
Я не в теме• 27 мая в 20:27
Ответ дляКолгоспниця
З тими, хто не каже ціни, відразу під зад. Бо накрутять в 3 рази.Так і питайте, хай розпише що скільки за кожен крок. Звісно, у підсумку може вийти дорожче із-за нюансів, але ви будете знати, на що розраховувати.
І почніть з цін на сантехніку і плитку - от це дійсно можна подивитись на сайтах епіцентру або що у вас там близько.
Колгоспниця
• 27 мая в 20:28
Ответ дляГигиенишвили
Душ: поддон, конверт?
Йду читати що таке конверт у душі. Я нічого про ванни не знаю. Абсолютно нічого. От робив у нас чоловік опалення - то він все розповідав, пояснював на прикладах. Навіть возив до себе додому показував як собі зробив опалення. Я нічого про опалення також не знала, але все вибрали і зробили - результатом задоволена. Вже 2 роки як зробили його.
Я не в теме• 27 мая в 20:30
Ответ дляХочу барабульки
12 квадратів - це площа ванної кімнати, а не плитки!
Навіщо ви лізете з порадами, якщо навіть не розумієте, як рахувати плитку
Мания-Величия• 27 мая в 20:30
Ответ дляХочу барабульки
Ку ку тётя, 12 квадрат это только пол. Там еще 4 стены есть, пусть даже с окном и дверью. Но посчитайте мокрые точки хотя бы для приличия
Хочу барабульки• 27 мая в 20:34
Ответ дляМания-Величия
Поняла
я тупень конечно. Так тогда что? 12*5= 60 квадратов обьем где то? Можно ж взять кафеля по 900 грн, и работников по 700 грн...и где то на 100тыс положить это все? Ааааа ещё сантехника и потолок.
Колгоспниця
• 27 мая в 20:35
Ответ дляЯ не в теме
От це точно. Нам чоловік який робив опалення, то одразу сказав від скількох і до скількох буде коштувати його робота і було все зрозуміло.
А люди які штукатурили стіни, то загадково казали що все порахують в кінці і не візьмуть дорого, а як озвучили ціну, то це трішки був шок.
В шоколаде• 27 мая в 20:37
Ответ дляЯ не в теме
Ну не учил человек математику в школе,что не понятно?
Я не в теме• 27 мая в 20:38
Ответ дляКолгоспниця
І питайте не одного, а декількох, потім порівняєте. І бажано ще відгуки, бо дешевше може потім обійтися набагато дорожче.
Колгоспниця
• 27 мая в 20:41
Ответ дляЯ не в теме
Так і хотіла, але сказав що саме через це і не скаже ціни) Бо я просто хочу їх дізнатись.
Я не в теме• 27 мая в 20:42
Ответ дляКолгоспниця
Дурачок.
Не зв´язуйтесь
Колгоспниця
• 27 мая в 20:45
Ответ дляЯ не в теме
Дурачок.
Не зв´язуйтесь
По відповідям зрозуміла що не спрацюємось, навіть якщо і не поганий спеціаліст. Але і де шукати інших не знаю. Ще один у місті точно є, ось створила тему, щоб почитати чи нормальні я питання задаю, щоб і цього не налякати)
Мания-Величия• 27 мая в 20:48
Ответ дляХочу барабульки
Поняла
О чудик, лучше не продолжайте. Что такое 5? И почему на 12? Вы знаете хотя бы высоту потолков? Работники по 700, то вобще топ комент. Это включая углы под 45°? Вы знаете метраж порезки? Затирка будет эпоксидка или обычная?
Мания-Величия• 27 мая в 20:51
Ответ дляКолгоспниця
Потому что по тел специалист вам их и не скажет. А он по ходу спец. Но то ваше дело
Я не в теме• 27 мая в 20:51
Ответ дляКолгоспниця
Звісно нормальні.
Як можна когось наймати, не знаючи ціни?
А якщо вам не вистачить, то що - з топором за вами буде бігати вибивати?
Я як робила ремонт - в мене чітко був розписаний кожен крок і ціна. По рекомендаціях знайомих.
Мания-Величия• 27 мая в 20:54
Ответ дляЯ не в теме
Звісно нормальні.
А якщо таких немає, викликають за гроші тих, що знаходять. Вони рахують смєту, до відхилинь +-5%, а не 30, і потім, якщо їх беруть на роботу, ті гроші за виїзд вираховують
Замріяна• 27 мая в 20:54
Ответ дляХочу барабульки
Ви в школі вчились?