Пьяная вишня• 13 июня 2025

Вы получили зп, как распределяете?

Мы: 50000
Еда 14000
Коммуналка 3000
Авто(топливо, мойка) 3000
Стрижка, интернет, телефон 1000
Досуг 4000
Одежда, здоровье 4000
Отложить 500$
Ms. Искренность• 13 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Двое.
На двох їжа 14 тис на місяць? Щось багато виходить
Ms. Искренность• 13 июня 2025
Ответ дляКотя_люлю
Скільки вас, що у вас на стрижки, телефони і інтернет йде 1000?
Ви вважаєте що 1000 це багато чи мало?
В мене кожні 4 тижні фарбування коренів 350 грн +фарба пів тюбику (150) + стрижка чоловіка 350 грн. Ось вже 850. Інтернет в нас якщо не помиляюсь 300-350 та за 2 телефони ще. Суми не памʼятаю, чоловік сплачує
Ms. Искренность• 13 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
У нас 25000, на еду 10, на такси 6-8, а остальное по надобности. Как минимум 1500 на игрушки ребенку.
Цікаво почитати як у людей бюджет розподіляється. Для мене нонсенс при доході 25 тис четверту частину або навіть третину пускати на таксі.
25-10-7-1,5=6,5. З цього залишку 6500 ще ж треба комуналку сплатити чи ви не платите? І що ж залишається на одяг, взуття, не дай Боже хто захворіє або стоматологію? На відпочинок я так розумію взагалі нічого не відкладаєте і дитина окрім іграшок нічого не бачить? Ніяких додаткових занять?
Ms. Искренность• 13 июня 2025
Ответ дляБез Баяна
Как можно прожить на 10000?что вы едите?у меня каждый день поход в магазин 1.5 ,2000
Насправді якщо мама і дитина, то на 10 тис/міс можна харчуватись. Без алкоголю, без делікатесів простою їжею з АТБ. На твоїх це вже дуже мало, особливо якщо з цих твоїх одна людина чоловік
Шкала Радощів• 13 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Мужская стрижка каждый месяц 400, интернет 200, телефон 200, я стригу кончики два раза в год.
Какой это у вас тариф, что за 2 телефона аж 200 грн платите? Всегда интересовал этот вопрос. У моего ребенка младшего брмжацкий тариф 210 грн и более дешёвого я не встречала. Мой тариф 240, хотела перейти на более выгодный, так нет такого.
Отжигающая• 13 июня 2025
с полтинника больше 20 тыс на отложить, это круто
Шкала Радощів• 13 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ви вважаєте що 1000 це багато чи мало?
Мало, звісно
Мальовнича даль• 13 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
Куда вы столько на такси ездите?
Мизимец• 13 июня 2025
Базові потреби-комунальні,продукти,аптека,медицина,дітям гуртки,авто.А далі все планую,бо я одна працюю,2 є дітей і мама.Стараюся,що б був запас,всяке може бути по здоровʼю.От раптово апендицит в дитини,чи в мами інсульт.Нема запасу,то кредит хіба.Одяг по потребі,вже зараз думаю,що на осінь-зиму.
БлинчикБезСметанки• 13 июня 2025
Ответ дляКотя_люлю
а что вас так удивляет?
видели тарифы мобильной связи? а стоимость стрижки?
Бюст Березуцкого• 13 июня 2025
Стрижка, интернет, телефон на двоих за 1000 гривен?
Полюю на дрони• 13 июня 2025
Примерно как вы, но досуга у нас нет, одежду каждый месяц не покупаем, со здоровьем как повезет, но тоже меньше, вместо этого муж мелкими ремонтами занялся в прифронтовой области, из за чего не раз поругались.
Полюю на дрони• 13 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви праві. Це якщо ходити щодня, краще цього не робити
Согласна, я затариваюсь на неделю, выходит намного экономнее,чем ходить каждый день, не покупаешь попутно всякую ненужную фигню, потому что попалось на глаза и захотелось.
Бюст Березуцкого• 13 июня 2025
Ответ дляШкала Радощів
200 за телефон у автора на одного: стрижка 400 + интернет 200 + телефон 200 = 800, а она пишет, что 1000 уходит
Бюст Березуцкого• 13 июня 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
а что вас так удивляет?
Так мало, в том то и дело
Меломанка Маланка• 13 июня 2025
Не знаю як у вас так виходить.
У нас дохід 28+12+17=57
Чоловіку на ’кармані’ і паливо -7
Дитина, кружки -5-6, якщо змагання то більше
Дитина ’кармані’ -2
Продукти 20
Я ’кармані’ ( сюди і проїзд) 4
Комуналка 3,5 (взимку 6)
Одяг/взуття 4
Підтримка дядьку (рак) 2
Подарунки 2-4 ( то у своїх др, то друзі дитину запрошують)
Якщо нікуди не ходимо і не хворіємо то можна 100-200у.е відкласти. Все
Светка-пипетка• 13 июня 2025
я свою не распределяю. половину отложила на счет. со второй что хочу то и делаю. распределяет муж свою зп
Светка-пипетка• 13 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
не багато. полуниця 150-180 грн. яловичина під 400.філе курки вже 220 в Сільпо. ви цін не бачили?
Сизоока бестія• 13 июня 2025
154 350 гр (3 675$ )
Отложить - 1 400$
Квартира - 13000 тыс гр
Машина - 3-4 на заправку ( но две машины может иногда больше уходит если что-то нужно менять типо масло или жижи какие то я хз)
А все остальное это
Налоги
Еда
Кружки дочки
Досуг - типо кино или зоопарк ( но сумма каждый раз разная)
Врачи - сейчас беременная уходит трохи больше не лекарство так как я каждый день вынуждена делать уколы ( на 7 дней по 1200 гр)
Но и получается все равно деньги в конце остаются - то есть не в ноль тратим
Конечно если не форс мажор какой то ...
Сизоока бестія• 13 июня 2025
Ответ дляСветка-пипетка
ой честно цены в Сильпо какие то охренеть высокие ((
Гарантую неперелевки• 13 июня 2025
8000 їжа
3000 комуналка
1000 подарунки
1000 на подарунки сину
2000 одяг
1000 косметика
1000 здоров’я
3000 машина
2000 ремонт

не вистачає, треба по 500-1000 накидати на кожну категорію, нема з чого
Бюст Березуцкого• 13 июня 2025
Ответ дляСизоока бестія
154 350 гр (3 675$ )
Отложить - 1 400$
Квартира - 13000 тыс гр
А все остальное это
Налоги
Еда
Кружки дочки
Конечно если не форс мажор какой то ...
Клексан колете?
Файна_зупка• 13 июня 2025
Ответ дляДай подивлюся
7000€ доход
1500 съем
2500 питание, досуг
1000 шоппинг
500 ерунда
Остальное отложили, обычно это 1000-1500
Ми( 2 дорослих і дитина 4 роки) таку суму відкладаємо з зарплати 2.5 у.е.
Які ми всі різні...
Малявка ще та• 13 июня 2025
Ответ дляПомаранчова душа
6-8 на таксі😳 А без такси не?
Нет
ЗновЗдоров• 13 июня 2025
В нас з чоловіком роздільний бюджет. Тому можу лише про себе писати.
80К.
16000 - їжа.
3000 - паливо
5000 - допомагаю мамі
2500 - кишенькові гроші дітям
2000 - комуналка
5000 - навчання дитини
4000 - айкос
3000 - корми тваринам
10000 - досуг
3000 - одяг
25000 - відкладаю
Цифри, звісно, приблизні. Є сталі витрати (їжа, комуналка, паливо, гроші мамі і дітям, корми), а є плаваючи, бо одяг, скажімо, немає потреби купувати щомісяця на 3000, але регулярно буває так, що взуття і куртки меншому треба купувати перед сезоном і це одразу може затягнути до десятки. Так само з досугом: можемо місяць нікуди не ходити і тоді витрати будуть меншими, але у відпустці за пару тижнів підуть значно більше грошей, ніж за місяць. А ще є, окремо, відпочинок дітей на морі щороку...
З відкладеним - також бувають несподівані великі витрати. Тому я щось відкладаю в гривні, щось - в євро, щось в цінних паперах. Євро і папери - не чіпаю, а гривня йде часто у ті витрати.
Чекаю завтра• 13 июня 2025
Я з дітьми в Польщі.
7000 отримую
4000 обов´язкові оплати
1500 на їжу
1000 на витрати старшій
І фіг його знає як нам з молодшою хватає на двох 500 зл. Відкласти уже нема з чого.
Малявка ще та• 13 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Такси это мой комфорт и безопасность мужа, потому без этого никак. Ком услуги там до 2, занятия ребенку еще не интересны. На одежду и ’простуду’ хватает. Отдых с другого дохода, я вторым комментарием дополнила. Хотя какой сейчас отдых?
Малявка ще та• 13 июня 2025
Ответ дляМальовнича даль
Куда вы столько на такси ездите?
На работу в основном
Котя_люлю• 13 июня 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
а что вас так удивляет?
Бачили.
Тому питаю, скільки людей в родині, що на все це вистачає?
Помеха справа• 13 июня 2025
Ответ дляМалявка ще та
Таня?