Агент Пинкертона• 13 июня 2025

Не знаю какую собаку хочу

Знаю, что не хочу и не люблю маленьких. Были овчарки и ротвейлер, но мне они как-то больше для улицы что ли. Расскажите про своих питомцев, можно с фото). Никак не могу определится. Коне Корсо очень нравятся, может есть у кого-то
Личко Невеличке• 13 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Про мій досвід - завела на 29 метрах кпупного вівчара і на долю секунди не пожаліла. Ми багато гуляли, подорожували, зʼявились діти, змінилась площа)
в мене прожив життя голден
і з його дорослішанням я зрозуміла як йому тісно
хоча він дома в основному спав
хоча в меня трикімнаина квартира, але невелика
Успокойся_Успокойся• 13 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
в мене прожив життя голден
хоча він дома в основному спав
А я не зрозуміла) собака має бути активною на прогулянці, а не вдома. Тісно, так включив задніх хід і пройшов
Дідова баба• 13 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Цверги мені ще подобаються, хоча в мене бульдог. Кане корсо точно ні. Якась машина для вбивства, а не собака
Яка вона машина ?
Дуже ласкава, вихована і добра собака при правильному вихованні.
Хоча у іпанутого господяря і собака буде відповідна...
Ковбой Хагис• 13 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
це порода віднесеня до 10 навгресивніших
готові на короткому повідку і наморднику все життя вигулювати?
В мене був англійський кокер. Для свої - дуже ласкавий пес. Нашого сина обожнював. До чужих - дуже агресивний. Кусав без попередження. Водила на розводку.

У подруги зараз Ріджбек - дуже добрий і лякливий.
Мудрецыха мира• 13 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Яка вона машина ?
Знаю 3-х кане корсо на районі. Всі проявляють агресію. І це з кінологом
Коплю на груди• 13 июня 2025
Ответ дляжижифреймут
Яка ж вона гарна Обожнюю цю породу. У мене француз, достатньо крупний хлопчик, розумний, кайфовий нереально
Дякую! Ооо, який красунчик у вас! Такий колір незвичний. І погляд зацікавлений))
Зоя Жорівна• 13 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
вы решили назватт рандомные породы которые знаете?
Которые мне нравятся. По моему, все рандомные пишут, нет?
Люблю Украину• 14 июня 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Нравятся, за них совсем забыла
есть еще порода шписец
ПультОт_БМВ• 14 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Колись була тема, то писали, що найбільше укусів саме ротвейлерів
Можливо,бо це серйозна порода і хоче грамотних і відповідальних власників.
За моє життя мої лише пару курок задушили (
Мудрецыха мира• 14 июня 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну вони до людей ок, а от пару собак чуть не загризли. Причому агресія зʼявляється неочікувано, дуже легко спровокувати. Дівчина на районі ходила з Корсо. Це вже сама ходить, видно не змогла справитися і віддала. Він нападав на собак
Олена-89c4• 15 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Щось ви такі породи перерахували, яких в природі вже майже не існує
Якщо Ви чогось не бачили в житті, не означає що цього не існує