Без комплексів• 13 июня в 11:10

Оформлення малоозабеспечену підкажіть

Підкажжіть будьласка чи субсидія рахуеться в дохід ціеї допомоги? Якщо мама не працюе отримуе пенсію на дитину з інвалідністю та по догляду 3250 тато пенсіонер. Дякую за відповідь
Ух яка ж Я• 13 июня в 11:21
Субсидія враховуватися.
Аноним ФЕЯ• 13 июня в 15:41
Зараз все враховується. В березні правила поміняли, тепер і аліменти, і соціальні виплати, і національний кешбек - враховують все.
Ждушечка• 29 июня в 19:39
Ні, не рахується !
Ждушечка• 29 июня в 19:39
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ох і маячня, не несіть цю херь в маси