Гигиенишвили• 12 июня в 21:54
Виплата національного кешбеку за квітень. Коли?)
Накопичила досить суттєву суму за квітень, сумлінно підтримувала вітчизняного виробника, так би мовити. По факту: практично середина червня, а виплата за квітень вкотре "обробляється" з уже тенденційним запізненням. От нахіба було впроваджувати ту програму, знаючи, що в бюджеті діра, враховуючи різні чинники ( безбожну, захмарну корупцію в першу чергу)?! Уже й зла на то все немає, чесслово(
Чи то лише в мене майже місяць висить "в обробці" та "благословенна" виплата ( до слова, майже 1 500 грн.)?
Гигиенишвили
• 12 июня в 21:57
Ответ дляПлекаю думи
ох вы и едите
Якщо чесно, спеціально купую товари вітчизняного виробника, деякі на пробу, деякі вже роками, бо норм якість.
Свідок Перемоги• 12 июня в 22:07
Супер, круто у Вас вышло. У меня 50- 100 грн. Мои любимые магазины не участвуют в программе - Сам маркет, Амбар и т.д.
Гигиенишвили
• 12 июня в 22:07
Ответ дляАшолюдискажуть
Не на часі.
Логічно, враховуючи ситуацію в країні. Але Кабмін виділив 4 червня з резервного фонду державного бюджету 2,4 млрд грн для виплат за програмою «Національний кешбек».
Я б воліла, аби ці кошти виділялись на оборонку, бо на фронті, перепрошую, срака, але ж ні.
Зупка_цем• 12 июня в 22:09
тоже не нравится неопределенность
я бы сказала раздражает.
не заплатила за газ до сих пор жду, а денег нет и нет
я бы сказала раздражает.
Суцільна зрада• 12 июня в 22:10
Тільки що зайшла перевірити. Ні, за квітень - ’в обробці’. Майже 400 грн.
Але я їх не чекаю. Бо просто купую те, що мені потрібно. А бонус - це просто бонус.
Гигиенишвили
• 12 июня в 22:14
Ответ дляСвідок Перемоги
Це я лише в квітні відкрила ті картки і купувала переважно продукти укр. виробників, цілеспрямовано. Чесно, не знала, що така дупа з виплатою тих коштів, що гарантує та програма. Якщо в бюджеті не були закладені на неї кошти, то нащо так мутузити нарід тими очікуваннями? Дратує. Зрештою, що ще очікувати від цієї зеленої ’владоньки’.
Свідок Перемоги• 12 июня в 22:17
Ответ дляГигиенишвили
Они не рассчитывали что будут люди так ’стараться’ + бюджет зависит от подачек других стран.
Удачная• 12 июня в 22:24
Ответ дляЗупка_цем
тоже не нравится неопределенность
я бы сказала раздражает.
А я не платила за тел, хотела ж тем кешбеком. Блин, отключат скоро, а он все в обробці и в обробці(
Удачная• 12 июня в 22:25
Ответ дляГигиенишвили
Ну зато цены на товары с нац кешбеком резво подняли, и не на 10%
Гигиенишвили
• 12 июня в 22:27
Ответ дляУдачная
Правда? А я й не помітила...А на що саме? На молочну продукцію наче ні ( купую дуже часто).
Вчора купувала ліки вітчизняного виробництва, ціни не піднялись. Сьогодні кешбек зайшов - майже 100 грн.
Удачная• 12 июня в 22:29
Ответ дляГигиенишвили
Да на многое. Навскидку - кофе, носки.
Гигиенишвили
• 12 июня в 22:32
Ответ дляУдачная
Да на многое. Навскидку - кофе, носки.
А, зрозуміло, дякую. Каву не п’ю, шкарпетки замовляю онлайн)
Ворожу на каві• 12 июня в 23:14
Ответ дляГигиенишвили
Тобто ви хотіли, щоб гроші були виділені на оборонку, а не на кешбек. Але почали гратися саме в кешбек, збільшуючи витрати бюджету за цією програмою. Тепер ще й обурюєтеся, що він надходить несвоєчасно. І при цьому винна зелена владонька?
Однозначная• 12 июня в 23:14
Ответ дляПлекаю думи
ох вы и едите
А троллит то как мастерски и коррупцию приплела и диру. Банить смело.
Гигиенишвили
• 12 июня в 23:21
Ответ дляВорожу на каві
Я хочу йй бажаю жити в цивілізованій країні, з некорумпованою до останнього атома владою, яка прийшла знищити цю країну! Це, зрештою, навіть не владонька, а банальна гоп-компанія. Нахіба відкривати програму, агітуючи нарід до начебто підтримки вітчизняного виробника, якщо мільярдами гроші осідають в кишенях тих зелених чинуш?! Вони ж крадуть з ваших же кишень, розумієте? А нарід мовчить в ганчірку. А що найсумніше й найдикіше, крадуть у військових. У тих, хто тримає Небо над вами і вашими дітьми. Програма була запроваджена, і я нею скористувалась, що не так, власне? І за 2,5 місяці не отримала ні копійки з відсотків моїх же коштів!
Ворожу на каві• 12 июня в 23:25
Ответ дляГигиенишвили
Ну, отримаєте ще. Що за істерика?!
З кешбеком, до речі, все максимально чесно і прозоро: є перелік виробників, перелік товарів, купив, сплатив податок, отримав кешбек. Ну, з затримкою, так.
За нарІд треба вашою ж ганчіркою та по устах) Хіба можна так псувати рідну мову?! Ганьба!
Гигиенишвили
• 12 июня в 23:33
Ответ дляВорожу на каві
Ну, отримаєте ще. Що за істерика?!
Які претензії до мене, власне? Інформацію, про ті мільярди на кешбек,що були віділені з резервного фонду, я прочитала годину тому. Це реально НЕнормально у воюючій країні, ви ж це, сподіваюсь, розумієте.
Але вам, я бачу, хочеться холівару.
Ворожу на каві• 12 июня в 23:34
Ответ дляГигиенишвили
Але вам, я бачу, хочеться холівару.
Ну це ж ви, в тому числі, ті мільярди накешбекали і тепер чекаєте)
Взагалі, мета вашого тролінгу незрозуміла. Розважайтеся далі наодинці. Добраніч
Гигиенишвили
• 12 июня в 23:43
Ответ дляВорожу на каві
Який нафіг тролінг? Ви що не розумієте, що навіть ця впроваджена програма показала політичну неспроможність зелених?
До речі, до вас спілкувались дружньо й невимушено. А зрештою, добраніч. Немає жодного бажання дискутувати.
Гигиенишвили
• 12 июня в 23:51
Ответ дляВорожу на каві
Вже фіолетову пику натицяла на абсолютно справедливі, розважливі та помірковані меседжи. Типовий виборець зєлєнскага, що ще тут скажеш)) ’Мудрий нарід’ ( слово ’нарід’ використовувся в творах усіх корифєїв укр. літератури, до слова).
З.І. Не паліться так відверто.
Редиска Я• 13 июня в 00:46
Я отримала за квітень і березень в останніх числах травня. Але у мене там копійки, можливо тому раніше за Вас.
ПАЦАНКА О• 13 июня в 00:49
Ответ дляГигиенишвили
офігіть.. достав цей популізм.. Боюсь,з такими темпами, вітчизняного виробника нікому буде купувати.
Госпожа_тамагочи• 13 июня в 09:19
Ответ дляПлекаю думи
ох вы и едите
У мене 2 дорослих і два підлітка-тиранозавра, й то ми наїдаємо максимум на 600 грн кешбека. А їсти ми всі любимо.
Гигиенишвили
• 13 июня в 13:10
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Гаразд, напишу як є: купувала продукти + засоби гігієни + ліки у волонтерський центр на потреби нашої місцевої бригади на передовій. Такі збори проводяться постійно, люди за бажанням та покликанням приносять все те, що нагально потребують наші земляки ( навіть побутовими дрібницями їх не забезпечує держава ), що боронять Україну. Щоправда, зараз ці пожертви дещо скоротились, на жаль((
Чеки були із значним сумами, так. В травні сума вийшла ще менше, аніж у вас.
Ті кошти, що будуть надходити (за тих 3-и м-ці, поки не закрию картки), теж буду спрямовувати на потреби ЗСУ. Я, трясця, навіть в найжахливішому сні не можу уявити, що мій український край окупують ті божевільні троглодити.
Госпожа_тамагочи• 13 июня в 14:35
Ответ дляГигиенишвили
А...ну тоді ясно. Успіхів!