Умничка-помощничка• 13 июня в 11:33

Ревматоїдний артрит

Дівчата, поділіться будь ласка як у вас все починалося і як діагностували?
У мене 4 роки тому болів один палець, довго. Ревмопроби і аналізи були ок. Пройшло саме собою. Потім після народження дитини боліли кисті рук, на суглобах вилізли шишки. Аналізи були ок. Все пройшло як дитину перестала носити, це було два роки тому.
Тепер раптово, без жодної причини чи приводу, почали боліти суглоби пальців на руках. Не сильно, симетрично. Немає такого що тільки зранку, весь день легкий біль і скутість. Періодами меньше, періодами більше (або просто забуваю про них як чимось зайнята). Ще втома, але для неї повно й інших причин. Більше нічого.
Я за кордоном, з ревматологом тут напряг. Боюся що це починається РА
Всех анонимов аноним• 13 июня в 11:37
Чому за кордоном ревматодог напряг? Їдьть до сімейного лікаря він назначить ревмопроби і якщо є підстави то направить до ревматолога. В мене суглоби болять вже декілька років, але ревматичного захворювання немає, інфекції ще дають ускладнення на суглоби.
автор Умничка-помощничка • 13 июня в 11:43
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тут немає поняття ревмопроби. Ну то то ж аналізи але не ті що у нас здають
Прагматик флегма• 13 июня в 11:44
У мужа проблемы с суставами, болят, опухают, ревмапробы в норме. Повышена мочевая кислота - подагра
Пописанная парта• 13 июня в 11:47
Ответ дляПрагматик флегма
Обидва варіанти можливі.
Артрит або подагра, виходячи зі скарг.
So_so• 13 июня в 11:49
Ответ дляУмничка-помощничка
А где Вы? Название может быть другое, но везде всё сдают
Тримбулька• 13 июня в 11:54
у вас начался артрит еще когда руки начали болеть. вам нужен врач
у меня кстати все анализы в пределах нормы, а мрт показал уже проблемы в суставах кистей
я могу посоветовать врача онлайн, но он же выпишет обследования, препараты. если вы не в Украине - с этим будет сложно
Элька-Карамелька• 13 июня в 11:56
а на бореліоз здавали? хвороба від укусу кліща (можуть переносити ще мошки)
бо якщо причина в ньому (а це дуууже часта ситуація) - то лікувати треба першопричину, а не наслідки.
артрит лікують гормонами, яких при бореліозі категорично не можна, бо стане ще гірше
Все буде Україна• 13 июня в 11:58
Ответ дляТримбулька
Аналогічно. Але початок після народження дитини. Аналізи показали аж через 3 роки після перших болей. На мрт вже зміни пішли. А до того лікарі розводили руками і ганяли мене по колу один до одного.
Тримбулька• 13 июня в 11:59
Ответ дляВсе буде Україна
слава богу, мой ревматолог сразу выписал лечение. потому что олна врач мне сказала, что если суставы не деформированы, значит нет накакого артрит
а у меня руки до плеча опухшие были...
автор Умничка-помощничка • 13 июня в 12:21
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мене останній раз кліщ в дитинстві кусав, а боліти перший раз почало в 39 років. І нічого в близько схожого на бореліоз не було ніколи по симптомах. Я не думаю, що він міг у мене близько 30 років протікати безсимптомно. Але я ніколи не здавала
автор Умничка-помощничка • 13 июня в 12:22
Ответ дляSo_so
Здають загальний аналіз крові і маркери запалення. Все
автор Умничка-помощничка • 13 июня в 12:23
Ответ дляТримбулька
Та от питання як діагностувати, якщо аналізи ок, суглоби не змінені. Набряку у мене зараз теж немає ніякого. Лікарі руками розводять. Типу все ок
Тримбулька• 13 июня в 12:25
Ответ дляУмничка-помощничка
я сдавала вагон анализов, поставили даигноз по мрт - там были зменения в суставах + жалобы. но у меня еще держался небольшой отек на кистях
Всех анонимов аноним• 13 июня в 12:32
Ответ дляУмничка-помощничка
В якій ви країні, вибачте але скрізь є аналізи на ревматоїдний артрит. Мені за кордоном сімейний призначає на артрит, конкретно не пам´ятаю що але каже немає в мене
Элька-Карамелька• 13 июня в 12:42
Ответ дляУмничка-помощничка
цілком міг, з практики. ще мошки переносять. я би здала, ціна питання 2 тис, а можете знайти реальну причину, особливо якщо аналізи на РА в нормі. просто почитайте про це, ви здивуєтесь. люди роками обходять лікарів, шукаючи причину, а вона ось. витрачають купу грошей, часу.
Элька-Карамелька• 13 июня в 12:51
https://www.facebook.com/groups/3473762876209403?l...
ось тут почитайте, якщо цікаво, історії тих, хто укусу кліща не бачив взагалі, або укус був давнезно
Lada_333• 15 июня в 17:16
Ответ дляТримбулька
посоветуйте пожалуйста врача
Тримбулька• 15 июня в 21:35
Ответ дляLada_333
посоветуйте пожалуйста врача
Гнилорыбов. я тут же когда то увидела его рекомендацию
Сільський ансамбль• 16 июня в 16:15
Ответ дляТримбулька
консультирует онлайн? толковый?
Бешене сарі• 09 июля в 10:54
Сдайте анализ а-сср, это специфический анализ именно на ревматоидный артрит. Если повышен хоть немного, значит точно есть. Мне по этому анализу нашли артрит 4 года назад через пол года после родов. Деформация кисти уже есть тоже (
Лечитесь обязательно, это очень болезненный диагноз 😥
автор Умничка-помощничка • 09 июля в 11:07
Ответ дляБешене сарі
А яка саме деформація?
Бешене сарі• 10 июля в 18:47
Ответ дляУмничка-помощничка
А яка саме деформація?
автор Умничка-помощничка • 10 июля в 20:27
Ответ дляБешене сарі
фото
Ох! Здоров´я вам !
Бешене сарі• 11 июля в 14:25
Ответ дляУмничка-помощничка
Ох! Здоров´я вам !
Спасибо) И Вам)