Маурита• 22 июня в 12:05

Які у вас були ранні прояви варикозу?

Ще до видимих проблем: судинних сіточок, набряків, видимих вздутих вен?
До 48 років я не підозрювала в себе варикозу: він не було помітно, ноги не набрякали. Ходила багато, люблю це. Півроку тому почали після навпнтажень набрякати віни і стали різко боліти ноги. На УЗІ на одній нозі поставили 2й ступень, на іншій - 1й.
А зараз я розумію, що проблеми починалися ще років 15 тому. Після дуже довгих прогулок ноги нили, але не м´язи. Я пам´ятаю цей ниючий біль, після якого я відлежувалася, бо відчувала себе цілком хворою. І знову ж, то не була крепатура. І на зайняттях з йоги мені було тяжко стояти на одній нозі. Починала нити опорна нога так, що я припиняла вправи.
А як у вас було? І я так розумію, що прогноз по вінах - так собі?
Чорт і Шо• 22 июня в 12:07
Просто сходите к флебологу, он сделает УЗИ и вам будет о чем поговорить. И да, варикоз -это не тот диагноз когда ’прогноз так собі’. Вполне можно иметь высокое качество жизни.
А що таке?• 22 июня в 12:12
У меня случилось резкое обострение и проявление после длительной болезни с температурой, распухло колено, не могла согнуть, думала это сустав, а это вены и потом дрбавились новые. А до этого особо не беспокоило. А теперь вот хроника.
автор Маурита • 22 июня в 12:19
Ответ дляЧорт і Шо
Я була у флеболога і робила УЗІ. За 2 тижні піду до іншого, бо рекомендації першого по зайняттях в тренажерці в мене не визвали довіри.
Розумієте, якість життя, якщо після звичайних прогулок болять ноги - це вже не висока якість.
автор Маурита • 22 июня в 12:20
Ответ дляА що таке?
А в чому у вас виражається хроніка?
А що таке?• 22 июня в 12:23
Ответ дляМаурита
А в чому у вас виражається хроніка?
Шишки вылезли, переодически болят, иногда сильно, даже на погоду.. а тот клубок на колене бывает горячий на ощупь. Воспаление, в общем.. ничего приятного. Много сосудов мелких появилось, сеточек.
Чорт і Шо• 22 июня в 13:30
Ответ дляМаурита
Ноги можуть боліти не тільки від варикозу
автор Маурита • 22 июня в 13:57
Ответ дляЧорт і Шо
Ясно, що вони можуть боліти від купи причин. Але зараз, коли біль чітко пов´язаний з набуханням він (я це візуально бачу), то, на жаль, це варикоз. Лікар підтвердила діагноз. І я пам´ятаю такий саме біль раніше, але не такий сильний, то
Чорт і Шо• 22 июня в 13:58
Ответ дляМаурита
Є венотоніки, є компресійні панчохи, є операції . Терпіти біль та дискомфорт у цьому випадку нема сенсу